Wpis z mikrobloga

Jak sobie poradzić z wypaleniem w związku? Ostatnio często kłócę sie z moim #rozowypasek
Powody są różne, zazdrość, jej znajomy co do którego nie powinienem miec obaw, sęk w tym, ze dużo ze sobą rozmawiają i jestem zazdrosny xD Bieżące problemy z którymi wczesniej sobie radziliśmy a teraz jakoś nas przytłaczają. Wiem, ze mnie kocha i chce walczyć. Rozmawiała o tym z psychologiem. Ja sam trochę dokładam do jej złego samopoczucia wytykając jej różne rzeczy. Nie chce jej stracić.
#niebieskiepaski #zwiazki
  • 9
@akordeon01: może już po zawodach. Czasem tak bywa i juz. Jaki staż? Można doradzać zeby sie zmienić ale zazwyczaj przynosi to zle efekty. Jezeli chce walczyc a nie walczy to tak naprawde nie chce a tylko mówi. Masz hobby, jakaś odskocznie. Moze brak ci kontaktu z innymi ludzmi.
@arkadi2020: 4 lata. Wiem, ze to moment gdy wiele par przechodzi podobny kryzys. Kontakt z ludzmi jakiś tam mam, ale posiadam dość wąskie grono znajomych i rzadko otwieram sie na coś nowego. Ona mówi, ze powinniśmy zmieniać środowisko.
@akordeon01: może spróbuj samemu wychodzic ze strefy komfortu. Razem nic nie da bo moze kobieta bardziej ma rozwiniety small talk i bedzie cie to przytlaczac. Potrzeba ci jakiejs odskoczni, swieżości, bo frustracja bedzie narastać. Może tu nie chodzi o tego chlopaka, tu nawet nie chodzi o kobiete a o brak takiej osoby z ktora moglbyś pogadać tak jak twoja kobieta z tym chlopakiem. Na wyluzce bez jakiegoś zlego bagażu doświadczen.
@akordeon01: jak na razie z tego, co piszesz, to trochę torpedujesz jej chęć walki.
Jeżeli wiesz, że nie masz powodu do zazdrości, to musisz to przepracować.. Tak samo z tym dokładaniem jej ciosanie kołków na głowie.
Ciągle pretensje ze strony partnera nie są fajne...