Wpis z mikrobloga

Tygodniowy przegląd tego, co wpadło mi w ucho.

W tym tygodniu prawie same sety z SoundClouda - bardzo fajna stronka z jeszcze fajniejszą aplikacją. Nałogowo korzystam od ponad trzech lat, czego efektem jest sześć tysięcy polubionych tracków/setów. x)

Kenny Campbell - Industrial Strength Records Mix (01-49)

Jak sam napisał, Kenny Campbell chciał zrobić tego mixa od dawna. Przynajmniej po jednym tracku z aż 49 releasów Industrial Strength Records z lat dziewięćdziesiątych. Zaczynamy od 135 BPMów, a im dalej, tym szybciej. Industrial, gabber, terror - każdy znajdzie coś dla siebie.

CUN7 / The fractal show on Toxis Sickness / August / 2020

Uwielbiam muzykę elektroniczną pod tym względem, że nie boi się łączyć różnych gatunków ze sobą. Z tego wszystkiego wyróżnia się crossbreed, czyli mieszanka wszystkiego, co najlepsze: industrial hardcore'u, drum and bass, breakbeatu i często sięga też po inne.

Chciałbym wyróżnić parę tracków z tego setu:

Antichristus - Fears of Men
Noizeskill - Genocide - deathmetalowy (jeśli się mylę, proszę o poprawienie) wstęp, by dowalić mocnym bassem i jeszcze mocniejszym kickiem. To lubię.
eRRe - Shinra Corp.
Gorebug - Airforce - ten track podsumuję znalezionym komentarzem: „no tak kurva hned od zacatku mrda jak svine top top top :)”

Nekrolog1K Podcast 51 by eDUB

Cenię eDUBa za konsekwencję w trzymaniu się swojego stylu, mimo że można nazwać go powtarzalnym (co jest jak najbardziej sensowne). Czasem szybciej, czasem wolniej, ale jak słyszysz kick, to wiesz kogo słuchasz.

Ogółem z setami mam mały problem: często gęsto nastawione są na same dropy. Rzecz zrozumiała, w końcu ludzie mają się dobrze bawić, a nie stać w oczekiwaniu na odpowiedni moment. Jednakże w przypadku eDUBa zupełnie mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, wyciąga to, co w jego trackach najlepsze.

Nie wyróżniam żadnych utworów. Wszystkie są warte usłyszenia. ; )

Tymon - Instabitch - jak leci na głośnikach, to trzęsą mi się ściany w domu. ; )

Poprzednie tygodnie:
#1

#industrial #industrialhardcore #hardcore #hardmirko #muzykaelektroniczna
źródło: comment_1598087917TKuC8Vg2PteMwfVq0YTGKJ.jpg