Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voyager-1: @taki_tam_ktos: @OstatniZnak: nie wiem co wyjaśniła jkr, ale jedynym w miarę logicznym wyjaśnieniem jest to, że tylko Dumbledore może zrobić swistoklika w Hogwarcie. I zrobił takiego, który wyciągnie zwycięzcę. A potem już moody zmienił tylko destynację.
Czyli takie niedopowiedzenie średniej pisarki.
Choć oczywiście mógłby zwyczajnie umówić się z nim w Hogsmeade i stamtąd z nim s--------c
  • Odpowiedz
@taki_tam_ktos:

W sumie to możemy go porwać, jak będzie na igrzyskach quidditcha, będziemy mieli tam swoich ludzi


Na tym etapie śmierciożercy z pola namiotowego nie byli ich ludźmi, bo nie wiedzieli, że Voldemort wraca. W sensie - nie byli wtajemniczeni w całą akcję przywrócenia Voldemortowi ciała.
  • Odpowiedz
@taki_tam_ktos: dobre xd kiedyś miałem podobne podejście i szukałem nieco na stronach eng wyjaśnienia tego dlaczego swistoklikem mie mogłabyś jakaś książka w hogwarcie czy coś. Bo nurtowało mnie po co robić cały ten turniej i tyle problemów jak można to zrobić łatwiej. Faktycznie wyjaśnieniem było to że nie można było zrobić swistoklika w hogwarcie i jedynym sposobem był cały ten ambaras z turniejem. Było jeszcze wyjaśnienie ze kluczem tutaj było
  • Odpowiedz