Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że wygląd to delikatna sprawa. Są osoby chore, z bliznami pooperacyjnymi, z wadami genetycznymi i nikt nie powinien ich wytykać palcami, bo to nie ich wina, że mogą mieć gorszą sylwetkę. Mało tego, należy ich wspierać, żeby się akceptowali.

Ale jakim cudem jest teraz taka poprawność, że zalany grubas nie jest zalanym grubasem? XD Jak ktoś #!$%@? jak knur smażone kiełby i smalec, to potem ma problem, że usłyszy, że jest grubasem? XD Racja, że nikomu do tego jak wyglądasz, to jest twoja sprawa, ale o co chodzi z tą akceptacją? Jesteś zalańcem XXL i bolą cię stawy, kręgosłup, zaczynasz mieć problemy z sercem, dochodzi cukrzyca i inne choroby. Z drugiej strony, to nikt ci nie każe chować się w domu i zakrywać po kostki i nadgarstki.

Więc co masz robić? Dieta, ćwiczenia? Zmiana trybu życia?

NIE ! AKCEPTOWAĆ TAKIEGO JAKIM JESTEŚ, DOBRZE CZUĆ SIĘ W SWOIM CIELE, BO PRZECIEŻ BYCIE GRUBASEM I NISZCZENIE SWOJEGO ZDROWIA JEST SPOKO W DOBIE POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ, BO DOROTKA WELLMAN TAK MÓWI

#mikrokoksy #zdrowie #uroda #rozowepaski #niebieskiepaski #silownia
W.....3 - Ja rozumiem, że wygląd to delikatna sprawa. Są osoby chore, z bliznami poop...

źródło: comment_1598019140VBu8pUBeZAlEnlTQdBdG28.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Mąż Doroty Wellman też pewnie jest takim grubasem, bo choroba xD

A Wellman chyba ma chorą tarczycę. Mojej mamie wycięli całą, bierze sporo hormonów.Ma 58 lat i ćwiczy prawie codziennie jogę i może sportowcem z sylwetką nigdy nie była, ale gruba nie jest wcale.
  • Odpowiedz
@Wilczek03: już tłumaczę: jeśli kobiety oceniają wygląd i sylwetkę mężczyzn to jest naturalna selekcja i przejaw wyzwolenia. Jeśli mężczyzni oceniają kobiety (i siebie samych!) to są wilkami bez duszy.
  • Odpowiedz
@Wilczek03: Dla mnie grubas jest grubasem i tyle. Osób które są grube przez chorobe na świecie jest może promil i są to naprawde poważne choroby genetyczne jak np. dodatkowy chromosom w przypadku osób z zespołem Downa (mają tendencje do tycia) i inne ciężkie wady genetyczne. Z drugiej strony nie każdy człowiek musi być napakowany jak Ronnie Coleman, ale o swoją sylwetkę i zdrowie wypadałoby zadbać w chociaż minimalnym stopniu tak aby
  • Odpowiedz
@Wilczek03: Ale przecież to takie proste: pozwólmy grubasom wchodzić na plażę, pozwólmy innym komentować ich wygląd, pozwólmy grubasom na ripostę i zjechanie komentujących. Jak sobie inaczej wyobrażacie ten idealny świat?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wilczek03: dzisiaj na plaży widziałem tak tłuste dziecko że autentycznie było mi go mega żal, oczywiście rodzice jeszcze większe knury. W ogóle na plaży jest tylu tłuściochów że głowa mała, ostatni raz nad polskim morzem byłem z 10 lat temu i teraz się aż przeraziłem ile jest grubasów xD
  • Odpowiedz
@Wilczek03: Ulaństwo powinno być odgórnie piętnowane i wszystkie wypowiedzi, które mówią o akceptacji nadwagi czy otyłości są moim zdaniem po prostu szkodliwe. Wystarczy spojrzeć na to, jak bardzo otyłość obciąża organizm czy też prowadzi do chorób, co się bezpośrednio ekonomicznie przekłada na wszystkich obywateli. Ściepę na leczenie ulańców robi każdy, kto jakkolwiek płaci podatki, czyli de facto wszyscy. Gdyby ludzie jako społeczeństwo bardziej dbali o swoje zdrowie i profilaktykę, to cała
  • Odpowiedz
@Wilczek03: dla mnie otyłość jest jak niepełnosprawność. Nie wyśmiewam się z czyjejś niepełnosprawności, nie wytykam jej palcami i nie przezywam ludzi z powodu niepełnosprawności. Są osoby, które mają faktycznie luźne podejście do tego i sami się z tego śmieją, ale jeśli nie znam danej osoby ani jej poczucia humoru to staram się nie robić rzeczy, przez które może się poczuć niekomfortowo. Proste. Nie wiem czemu ludzie mają z tym problem w
  • Odpowiedz
@Wilczek03: No ale po co wytykać komuś wagę? Lepiej się z tym czujesz, gdy obrażasz innych? Rozumiem, że jesteś konsekwentny i podobnymi inwektywami obrzucasz osoby spożywające alkohol, bo przecież to niezdrowe.
  • Odpowiedz