Wpis z mikrobloga

#pracbaza co mogę #!$%@?ć żeby dostać dyscyplinarke ale żeby mnie po sądach nie ciągali? Wysłali mnie do domu na miesiąc więc dałem im wypowiedzenie z datą ostatniego lipca. A ja już zamknąłem działalność i w ogóle już jestem w Anglii a nie w Polsce nawet

Informuję, iż tak jak poinformowano Pana 13.08.2020 w wiadomość SMS, ponowne rozpoczęcie wykonywania usługi podwykonawstwa w firmie RAG w miejscowości Meppen nastąpi dnia 24.08.2020.

Niestawienie się w miejscu wykonywania usługi w  w/w terminie równoznaczne będzie z naruszeniem zawartej między nami umowy z dnia 22.01.2020.

Przypominam, iż umowa pomiędzy Panem, a firmą Fachservice Sp. Z o.o. przewiduje zgodnie z treścią  §9 karę umowną w wysokości 2 500 €, slownie: dwa tysiące pięćset euro.


#kiciochpyta #januszex #taktyk
  • 8
@GienekZFabrykiOkienek Zleceniobiorca zobowiązuje się do wykonania usługi w terminie i miejscu wskazanym
przez Zleceniodawcę, pod rygorem rozwiązania umowy w trybie natychmiastowym. W
przypadku niewywiązania się przez Zleceniobiorcę z tego obowiązku, Zleceniodawca,
nakłada na Zleceniobiorcę karę finansową w wysokości 2500 € (słownie: dwa tysiące
pięćset 00/100 euro), z terminem płatności 7 dni, a Zleceniobiorca zobowiązuje się tę
kwotę zapłacić.
Zleceniobiorca zobowiązuje się do niezawierania jakiegokolwiek stosunku prawnego (z
pominięciem Zleceniodawcy) z klientami lub
W przypadku niedotrzymania terminu wypowiedzenia przez Zleceniobiorcę,

Zleceniodawca ma prawo potrącić z jego wynagrodzenia kwotę równą kosztom

poniesionym na poszukiwanie nowego Zleceniobiorcy (w jego miejsce) lub kosztom

odszkodowania dla klienta Zleceniodawcy jeśli takowe wystąpią


@Rezonator: Ja bym na twoim miejscu wysłał im maila że rozwiązujesz umowę w trybie natychmiastowym i niech ci potrącają z wypłaty co tam chcą ¯\_(ツ)_/¯