Wpis z mikrobloga

Była dziewczyna się #!$%@?ła z kolezankami i postanowili zrobić sobie ze mnie jaja ( ͡° ʖ̯ ͡°) (kochan cię nie mogę o tobie zapomnieć i tp) jednocześnie siedziała z kolegami i kolezanami, napisałem "wybacz ale fajnie było jak byliśmy razem ale tylko jak nie uprawialiśmy seksu bo lezałaś jak kłoda a i ciągnełaś #!$%@?, teraz mam dziewczynę która i zadowala mnie seksualnie i cudownie spędzamy czas poza łóżkiem wiec nie pisz do mnie :)" teraz wypisują do mnie jakieś typy ze ja ją wyzywam od dziwek i zeby obracał się za siebie bo może spotkać mnie przykra sytuacja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks ##!$%@?
  • 35
@zly_ogryzek: to było wiele lat temu, tyle razy ile ona do mnie wypisywała to nie zliczę, mam 25 lat ona 24 byiśmy razem w wieku 14-16 lat dwa lata razem codziennie, oczywiście mam do niej nostalogie bo pierwsza miłość i tp ale ona chyba ma inny stosunek co do nas, szczególnie ze to ona mnie zdradziła i urodziła dzieciaka majac 16 lat czyli zaszła chwile po naszym rozstaniu
@ChwilowaZielonka: moja była to też patuska i znalazła sobie ostatnio cucka z którym teraz zaszła w ciążę, po chyba 2 miesiącach związku XD
A co najlepsze, po naszym rozstaniu (oczywiście #!$%@? mi rogi) miało ją większość chłopów w mieście, wyprowadziła się do cucka i sobie żyją szczęśliwie, a raczej ona żyje bo z niego każdy beke ciśnie XD