Wpis z mikrobloga

#krakow #mieszkaniedeweloperskie

W jakim sklepie kupowac wyposazenie kuchni? Chodzi mi o zastawy, sztucce, pojemnik etc. Na mysl przychodzi mi Ikea ale jak z wytrzymaloscia? Mam na wynajmowanym zastawe z ikei i po roku juz kanty konkretnie obite, a powierzchnie popekane. No i chcialbym unikac jakichs artykulow za milion monet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
@pussi_magnet: jeśli chodzi o sztućce to nie kupuj tego najtańszego zestawu z IKEI - kupiłem, rozpakowałem i oddałem (mopsig bodajże). fornuft do codziennego użytku już ok. talerze, szklanki na sztuki tak samo są w porządku. jednego i drugiego używam na razie pół roku, myte w zmywarce i jest ok.
@pussi_magnet: też polecam jak wyżej sztućce z Gerlacha. Reszta to zależy od budżetu: Ambition, Gerlach. Polecam kupować pełne komplety w kartonach wszystkiego a nie po 2 talerze luzem bo potem wstyd przyjąć gości na obiad gdzie wszystko z innej parafii. Zobacz sobie np. w Auchan dział kuchenny
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pussi_magnet: z Ikei zastawa jest ok - nie jakaś piękna, ale działa, nie jest droga i dobrze myje się w zmywarce (moje talerze już 4 lata śmigają ciągle wyglądają ok), akcesoria kuchenne też można tam kupować, sztućce polecam zamówić z neta Gerlacha stal nierdzewną, a pojemniki jak znajdziesz dobre to daj znać bo mi się wszystkie z czasem rozwalają i tracą na wyglądzie xD Pyrex ma niezłe szkło, ale tyle mogę