Wpis z mikrobloga

Maryla Rodowicz nim zaczęła karierę muzyczną była juniorską lekkoatletką. Uprawiała m. in. skok w dal, sprint i biegi płotkarskie. Trenowała w Międzyszkolnym Klubie Sportowym. Mając 14 lat w 1959 roku zdobyła brązowy medal w biegu na 80 metrów przez płotki podczas Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski Młodzików, a 3 lata później zdołała wygrać w Sztafecie 4x100m na tych samych zawodach. W 1966 roku doznała kontuzji, która ostatecznie zakończyła jej karierę sportowa.

Kradzione z grupki Ciekawostkawka na FB. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ciekawostki
ciootka - Maryla Rodowicz nim zaczęła karierę muzyczną była juniorską lekkoatletką. U...

źródło: comment_1597983079CM2DBta5PIxQqOS2XJBiwe.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@ciootka: jestem przekonana ze mając 60-70 lat będziemy wspominać jak to kiedys zajebiscie było, a taka marylka miala takie kolorowe życie ze teraz odwala rozny szajs aby poczuc sie choc trochę jak dawniej np spiewa Shallow z 20 latkiem ale zamiast dostać wow to wszyscy sie z niej smiejo :(
  • Odpowiedz
@ciootka kiedyś pracowałem z takim markiem, spoko koleś, starszy w sumie od mojego ojca- minęło kilka lat, a na nadal pamiętam jego historie o tym jak Maryla zesrała się na stół w trakcie imprezy partyjnej xDDD
  • Odpowiedz