Wpis z mikrobloga

#swiat #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #chorwacja #cypr

Tag do obserwowania lub czarnolistowania --> #flagiswiatamirko

#118
Trzydziesty piąty dzień konkursu na najlepszą flagę na świecie.

Arkusz Google do śledzenia wyników --> https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AaXDj9xTNQQzTZR1udr_aVwmDZVb_SWP2DQv1fN7wC8/edit?usp=sharing

Głosować można 48 godzin. Po tym czasie wynik zostaje zatwierdzony co do jednego głosu. Jeśli wystąpi remis - oddam swój własny głos na jedną z flag.

Runda czwarta.
Pojedynek numer 118: Chorwacja vs Cypr
XkemotX - #swiat #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #chorwacja #cypr

Tag do o...

źródło: comment_1597934906eki2iiqnKPPVebnJHb2Zl6.jpg

Pobierz

KTÓRA FLAGA PODOBA CI SIĘ NAJBARDZIEJ?

  • Chorwacja 65.5% (1019)
  • Cypr 34.5% (536)

Oddanych głosów: 1555

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Pivip jaki inny byś zaproponował? ()
Poza tym o gustach się raczej nie dyskutuje - no chyba że ktoś głosuje na Haiti - mi osobiście Chorwacja i Cypr podobają się bardziej od Nepalu. Oczywiście tamta flaga ma oryginalny kształt, ale w sumie to tylko tyle. Nie uważam że powinna odpaść w tamtej rundzie ale też nie uważam że jest lepsza niż te, które znajdują się w tej
  • Odpowiedz
@XkemotX To nie miała być uwaga dla Ciebie - bardzo dobrze prowadzisz konkurs. Nie miałem tego na myśli do końca na poważnie. Jak teraz patrzę, to rzeczywiscie, trochę nie przemyślałem tego komentarza, bo masz rację, system grupowy się tu raczej nie nadaje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przepraszam.

Ale z jednym się nie zgodzę - o gustach się dyskutuje. Gdyby się nie dyskutowało, nie byłoby choćby stron do
  • Odpowiedz
@SzycheU Opinii osób którym nie podoba się flaga Seszeli nie biorę na poważnie :P

Żartuję, każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Może mam spaczony gust, ale zdziwiło mnie po prostu, że tak wcześnie odpadła flaga o wyjątkowym formacie.
  • Odpowiedz
@SzycheU Cóż, osobiście się nie zgadzam, moim zdaniem nie wygląda to tak, jakby obcięto flagę specjalnie, żeby można było się pochwalić jej wyjątkowością. Uważam, że jej zawartość w pełni usprawiedliwia taki format. Ale to tylko moje zdanie.
  • Odpowiedz