Wpis z mikrobloga

#swiat #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #chorwacja #cypr

Tag do obserwowania lub czarnolistowania --> #flagiswiatamirko

#118
Trzydziesty piąty dzień konkursu na najlepszą flagę na świecie.

Arkusz Google do śledzenia wyników --> https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AaXDj9xTNQQzTZR1udr_aVwmDZVb_SWP2DQv1fN7wC8/edit?usp=sharing

Głosować można 48 godzin. Po tym czasie wynik zostaje zatwierdzony co do jednego głosu. Jeśli wystąpi remis - oddam swój własny głos na jedną z flag.

Runda czwarta.
Pojedynek numer 118: Chorwacja vs Cypr
XkemotX - #swiat #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #chorwacja #cypr

Tag do o...

źródło: comment_1597934906eki2iiqnKPPVebnJHb2Zl6.jpg

Pobierz

KTÓRA FLAGA PODOBA CI SIĘ NAJBARDZIEJ?

  • Chorwacja 65.5% (1019)
  • Cypr 34.5% (536)

Oddanych głosów: 1555

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Pivip Nie no przecież wiem, nie ma się o co obrażać (≧▽≦)
Myślałem jeszcze o tym systemie gdzie zaczyna się od dwóch flag, jedna eliminuje drugą i walczy z kolejną, i tak do końca - nie wiem jak to się nazywa x)
Myślę że druga edycja mogłaby tak polecieć, ale tu problem w pojedynkach remisowych gdzie trzeba by czekać mnóstwo godzin aż coś by się w końcu wybiło.

Co do "o
  • Odpowiedz
@XkemotX Szczere mówiąc, to ta Chorwacja nawet mi się podoba - zwłaszcza te "wyrostki" na herbie, z których każdy prezentuje inny herb historyczny. Cypr znacznie mniej (IMO ma niezbyt ładny kształt, Australia czy Islandia wyglądałyby na podobnej fladze dużo ładniej), ale też ujdzie w tłoku. Jak to pisałem to trochę miałem na uwadze gusta wykopków, które w poprzednich rundach też po nich "jechały". Chociaż z drugiej strony, trudno znaleźć na tym
  • Odpowiedz