Wpis z mikrobloga

@maciejkiner: @m__b: piszę do was, bo dalej mi się nie chce wymieniać ;)

Pomyślelibyście (w sensie zróbcie to, bo myślenie nie najlepiej wam wychodzi ;P) nad taką opcją, aby komentarz który został edytowany był w jakiś sposób oznaczony. Jakaś gwiazdka, czy coś. Bo teraz jak ktoś walnie jakiegoś "byka w komentarzu, ktoś inny poprawi i pierwsza osoba zdąży edytować posta, to druga osoba niejednokrotnie wychodzi na idiotę ;)
  • 6
W sumie to dobry pomysł. Takie info jest często na forach - "ten post edytowano x razy, ostatnio o tej i o tej". Przydałoby się tu.
Lepszym pomyslem jest zablokowanie mozliwosci edycji po tym, jak ktos odpowie, bo potem rodzi to wlasnie takie sytuaje, ze ktos skomentuje blad, a autor oryginalnego komentarza go edytuje lub usuwa i odpowiedz traci sens. Tak juz dziala to na mikroblogu i tak bedzie dzialac tez w znaleziskach. Samo pokazanie, ze byl edytowany, bez pokazania historii zmian niewiele da, bo nie wiadomo, czy autor poprawil literowki, czy zmienil o 180st swoja wypowiedz po
A ja myślę, że nie ma co się spinać. żeby tak ładnie zatrollować trzeba dobrze w okazję trafić, żeby ktoś zdążył odpowiedzieć w te 10? minut i dlatego nie jest i nie będzie to częste zjawisko. A myślę, że w tym nieznacznym stopniu trochę chaosu zawsze wychodzi na dobre :)