Wpis z mikrobloga

IMO najlepszy współczesny RPG fantasy, pierwsza sesja i już siedziałem do 4 wchłaniając fabułę ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Przyznam że parę elementów świata w tym elfy zjadające ciała trochę mnie zaskoczyły

Z drugiej strony żadna inna gra mnie tak nie zmęczyła jak Pillars of Eternity. Każdy zachwalał a ja miałem dosyć.

#gry #grykomputerowe #rpg #rozrywka #divinityoriginalsin2
Pobierz L3gion - IMO najlepszy współczesny RPG fantasy, pierwsza sesja i już siedziałem do 4 ...
źródło: comment_1597844306eczI38ffs3H7ZwutSAwgva.jpg
  • 10
@L3gion: Grając w Pillarsy jedyne porównanie jakie mi się podczas gry nasuwało to Icewind Dale I/II nic więcej ponad to ta gra sobą nie reprezentowała. W DOS:2 gralo się przyjemnie, lepiej niż w pierwszą część ale i tak uważam, że z serii divinity najlepsza jest część pierwsza czyli Divine Divinity.
@m00n:

divinity najlepsza jest część pierwsza czyli Divine Divinity.


Podpisuję się obiema rękami.

Grając w Pillarsy jedyne porównanie jakie mi się podczas gry nasuwało to Icewind Dale I/II


Chodź tutaj już odniosłem inne wrażenie, jeśli chodzi o klimat, czy ogólnie rzeczy które zapamiętałem (miejscówki/postacie/fabułę), to Pillarsy dużo w tyle za ID.
@CralencSeedorf: Bo 2x lone wolf jest silniejsze i łatwiejsze do gearowania.

System gry jest #!$%@? i nie pochwala dywersyfikacji czyli mając 4 postacie i tak musisz się skupiać na jednym typie dmg. Więc po co 4 podobne postacie? Gearowanie jest ciężkie bo itemy szybko stają się bezużyteczne. Masz legendarny miecz lv5 i jest on słabszy niż biały miecz lv 6 XD Nawet nie ma kiedy się nacieszyć sprzętem. Itemy zdobywa się