Wpis z mikrobloga

Dlaczego firma w #uk do której chciałem trafić, po wgłębieniu się w jej politykę pracowniczą okazała się miejscem indoktrynacji skrajnej lewackiej propagandy.
Ja na prawdę mogę zaakceptować, ze ktoś ma inne upodobania seksualne, o kolorze skory nie wspomnę, ale wymuszanie różnorodności przez parytety, sztuczne zwiększanie ilości ‚kolorowych’ organizowanie programów finansowych i warsztatów za to ze jesteś gejem to lekka przesada.
Nie dość, że Cię dyskryminują, to jeszcze insynuują, że kobiety mniej zarabiają i tym również się zajmują. Nawet tutaj w jaki sposób to robią? Przecież w nowoczesnych zawodach wątpię by to miało miejsce, każdy dostaje tyle ile wynegocjował w zależności od umiejętności. Założę się, że tutaj Również panuje dyskryminacja mężczyzn i za przeciętne umiejętności kobiety płaca jak starszemu specjaliście. #emigracja #zachod przesadne #lewactwo którego nie mogę zaakceptować
  • 7
@Proxima_Centauri: w mojej firmie robi się podobnie. Raporty o tym, dlaczego jest mało kobiet na stanowiskach kierowniczych, świetowanie różnorakich islamskich i hinduskich świąt, spotkania uświadamiające na temat LGTB, kino LGBT, itp itd. Taka moda. Jeśli tak nie robisz, to jesteś jako firma, wytykana, że nie jesteście dosyć nowocześni.
@Proxima_Centauri: chora moda, ktora i tak na zawsze pozostanie skrajna mniejszoscia i za jakis czas wszystko ucichnie. Jesli Ci to nie przeszkadza w zyciu a jedynie irytuje to polecam to kompletnie ignorowac i skupic sie na swoich pasjach i celach.