Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki wstyd pisać ze swojego konta, ale od prawie 2 miesięcy spotykam się z taką grubszą laską (taka #zdrowakobita i powiedziałbym, że mocna nadwaga). Jest śliczna z twarzy i ma genialny charakter. Ale to co wyrabia w łóżku to o cie baton. Jest zawsze napalona, robi chętnie lodzika, jest otwarta na różne propozycje moje i sama coś proponuje. Nie ma nudy i seks z nią jest nieziemski. Miałem przed nią parę dziewczyn, głównie szczupłych, zdarzyła się jedna przy kości. Ta jest najgrubsza, ale obiektywnie mówiąc to dawno nie byłem tak podjarany. Umie mnie tak pobudzić, że żadnej się to nie udało. A wstydze się o tym pisać, bo jednak z grubych lasek się śmieją i sam nie chwalę się nią nigdzie. Ona nie ma nic przeciwko, że nie afiszuje się z tym, bo dopiero się spotykamy, ale czuje, że mógłbym z nią być. Tylko ta waga... z jednej strony niby nie przeszkadza mi to jakoś a z drugiej strony wolałbym, żeby troszke schudła nawet dla zdrowia, bo kondycje w r*chaniu ma niezłą a nie chcę by mi walneła na zawał. I ten strach, że ludzie się będą śmiali z nas jak pójdziemy za rekę. Jak z nią o tym pogadać, żeby nie strzeliła focha i nie zerwała ze mną? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3cfb0b8fce6809e1a689a5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 50
  • Odpowiedz
@Dykto13: To Ty jesteś starym Dykto który rozpoczął usuwanie konta z wykopu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AnonimoweMirkoWyznania: Smiać sie i tak będą bo to i niezdrowe i nieestatyczne i dla wielu obrzydliwe. Ale jeśli ci w tej relacji dobrze to w niej tkwij chociaż nie rozumiem po co? Nie ma normalnych, szczupłych lasek?
  • Odpowiedz
OP: @travis_: myślałem o siłowni, bo sam mam lekki brzuszek od siedzenia w domu (praca zdalna here) i dlatego mógłbym jej to zaproponować
@kaosha: chce bzikać, bo jest naprawde świetna w tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wiciu89: wyglada podobnie jak laska z tego zdjecia wiec nie jest jakoś strasznie gruba i umie się ubrać do swojej figury. Ale spacerki to spoko pomysł w sumie, bo nie chce jej od razu rzucać na głęboką wodę
@kupczyk: nie szukałem miłości tylko jakieś miłej i otwartej laski ( ͡° ͜ʖ ͡°) akurat się tak złozyło, że poznałem ją przez kumpla i od razu się dogadalismy. Sam byłem w szoku, bo nigdy nie podobały mi się #zdrowakobita, ale zmieniłem przez nią zdanie
@Redesekrator: @Nomad34: no podoba mi się nawet z tą nadwagą ale sam bym zrzucil sadlo z brzucha i fajnie by było jakby się wspolnie zmotywowała ze mną :) wyjdzie nam
  • Odpowiedz
M.: Nie zasługujesz na nią i tyle. Ruchać i niech loda robi byle nie pokazać się z nią na ulicy. Jesteś dzban nie mężczyzna.
Powiem ci moja różows kiedyś też miała parę kilo za dużo ale po czasie chęci wyglądania lepiej przy mnie i starania się z miłości by się kochanemu podobać zwyciężyła. Teraz jest dojrzałą kobietą za którą większość się ogląda a w łóżku kochamy się ciągle jak nastolatki.

Zaakceptował:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: z tą miłością to przesadziłem ale chodziło mi o osobę z którą można po prostu być. Spędzać wolny czas i super się dogadać.
A w przyszłości może i coś więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
poza wagą to naprawde świetna dziewczyna, pogadasz z nią o wszystkim, nie strzela focha z byle powodu... no kurde, czas z nią się zajebiście spedza a w lozku sie naprawde zgralismy


@AnonimoweMirkoWyznania: No to jeśli jest pożądanie seksualne i sie układa to ok, powodzenia. Tylko ze ludzie zawsze bedą gadać, dogryzać i tego nie zmienisz. To coś jak idziesz z laską szczupłą przez centrum handlowe to wiele kolesi odwraca wzrok,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro jest zajebista w łóżku i w byciu razem, to olej innych Miras i bier tę Karynę!

A jeśli chcesz jej w sposób nieszkodliwy zaproponować więcej ruchu, to spróbuj od swojej strony: "zapuściłem misia, chcę wrócić do formy, może będziemy razem spacerować/chodzić na siłkę/jeździć rowerami/jeść zdrowiej?"
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zachęć ja do wspólnych aktywności fizycznych i spróbuj z nią zdrowiej pogotowac, jak zaproponuje jakieś niezdrowe zarcie, to namow ja na ugotowanie czegoś zdrowego. Jeżeli nie będzie przekonany ani do aktywności fizycznej, ani do zmiany diety, to uciekaj, ale jeżeli będzie chętna, to jest warta inwestowania czasu
  • Odpowiedz