Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki wstyd pisać ze swojego konta, ale od prawie 2 miesięcy spotykam się z taką grubszą laską (taka #zdrowakobita i powiedziałbym, że mocna nadwaga). Jest śliczna z twarzy i ma genialny charakter. Ale to co wyrabia w łóżku to o cie baton. Jest zawsze napalona, robi chętnie lodzika, jest otwarta na różne propozycje moje i sama coś proponuje. Nie ma nudy i seks z nią jest nieziemski. Miałem przed nią parę dziewczyn, głównie szczupłych, zdarzyła się jedna przy kości. Ta jest najgrubsza, ale obiektywnie mówiąc to dawno nie byłem tak podjarany. Umie mnie tak pobudzić, że żadnej się to nie udało. A wstydze się o tym pisać, bo jednak z grubych lasek się śmieją i sam nie chwalę się nią nigdzie. Ona nie ma nic przeciwko, że nie afiszuje się z tym, bo dopiero się spotykamy, ale czuje, że mógłbym z nią być. Tylko ta waga... z jednej strony niby nie przeszkadza mi to jakoś a z drugiej strony wolałbym, żeby troszke schudła nawet dla zdrowia, bo kondycje w r*chaniu ma niezłą a nie chcę by mi walneła na zawał. I ten strach, że ludzie się będą śmiali z nas jak pójdziemy za rekę. Jak z nią o tym pogadać, żeby nie strzeliła focha i nie zerwała ze mną? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3cfb0b8fce6809e1a689a5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 50
  • Odpowiedz
**RóżowaDobraRada**: Na początku w ogóle nie wspominaj o starcie wagi. Po prostu proponuj wspólne wyjścia na basen/siłkę/bieg/rolki/zajęcia taneczne - cokolwiek pachnącego ruchem. Że niby nie waga, tylko chcesz fajnie wspólnie spędzić czas. Zacznij gotować zdrowo DLA SIEBIE i jedz to przy niej. Jakiś luchbox na uczelnię/do pracy/gdziekolwiek się spotykacie, byle tylko nie wyglądało nienaturalnie. Ma być kolorowo i apetycznie, CIEKAWIE. Jeśli po ok. miesiącu nie spyta się, czy może spróbować, sam jej zaproponuj. Jeśli będzie jej smakować, zaproponuj, że jej taki zrobisz/będziesz robił/opowiadaj o przepisach, mów, że znalazłeś nowe hobby i Cię to rajcuje. Jak nie będzie jej smakować, szukaj dalej, że niby masz teraz taki "kucharski goal". Ale to niby w ramach Twojego hobby.
Ma to na celu pokazanie, że bycie fit jest fajne, smaczne i wcale nie kosztuje tak dużo wyrzeczeń.
Jeśli PO SZEŚCIU MIESIĄCACH nie chce chodzić z Tobą na rolki itp. lub nie ma ŻADNYCH zmian w sylwetce możesz zarzucić tekstem w stylu "Kocham cię, ale nie chcę za 10 lat tłumaczyć moim dzieciom, że nie zobaczą więcej mamusi, bo zeszła na zawał".
Powinno ją ruszyć.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zakładam, że nie jesteście już w gimnazjum, więc uwierz mi, że nikt normalny nie zwraca uwagi na to z kim chodzisz za rękę. Myślisz, że na ulicy ktoś was zaczepi? Przechodzący ludzie będą mieć na was wywalone. ( ) A znajomi? Raz skomentują to co za problem przygadać im, żebym się nie wtrącali w twoje życie uczuciowe? Trzeba postawić na swoim a nie się
  • Odpowiedz
BliskiDaniel: jesli nie bedzie grubsza niz na zdjeciu to nic jej nie bedzie. Najwazniejsze zeby byla zadbana, to otoczenie nie bedzie sie przejmować. Dbaj o jej kondycję, pojezdzijcie na rowerach, porobcie aeroby, niech wzmocni pluca, serce, to nie padnie na zawal w seksie.

Zaakceptował: LeVentLeCri

  • Odpowiedz