Wpis z mikrobloga

@DeLorean: Tu raczej chodzi o wyeleminowanie dzikich turystów, aby Pniewy i Boryszyn mogły oprowadzać wycieczki.
Ich ekspansja sięga już daleko na północ systemu.
Napiszą legitny projekt to i hajs z UE będzie im się zgadzał. A latające myszy (bo szczury wg mnie to gołębie) są dobrym pretekstem na zamknięcie wszystkich wejść do systemu.
Tzn nie zamkną wszystkich, ale drastycznie utrudniają wejście do systemu.
Jeżeli zamkną odwodnienie to pewnie z 90% ludzi
@UraBuraSzefPodwora: Potwierdzamy. Byliśmy wczoraj przy 727... Zaspawana blacha i przesunięty ogromny głaz z cementu na wejście. Ktoś musiał się nieźle pofatygować. Maszyną tego tam nie da się zrobić a tak na oko 8 osób z pasami musiałoby dać z siebie wszystko żeby to tam przesunąć. Wydaję mi się, że pasjonaci podziemi przy tym grzebali i mieli odnośnie tego post na swojej tablicy fb. Wszystkie inne przeciągi również niedostępne.
@nocneszczury: Jest dostępne.. nawet dwa są dostępne, byłem tam 13/12/2020 ale hardcore jak cholera. Jak nie masz solidnej i długiej na jakieś 20m konkretnej drabinki linowej i masz choć szczyptę lęku wysokości, to nawet o tym nie myśl. Pozdro dla tego, kto się nie zabije :D
Kto wąski, to może próbować przez okna obserwacyjno strzelnicze. Kilka z nich umożliwia dojście do wnętrza bunkra z klatką schodową, conajmniej jeden do szybu ze
Bakcyl997 - @nocneszczury: Jest dostępne.. nawet dwa są dostępne, byłem tam 13/12/202...

źródło: comment_1608112525LxHFUDixwgH1UNX8ONrQg7.jpg

Pobierz