Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@na-spokojnie: Przecież prawda jest taka, że Lyon na 10 meczów z City wygrałoby 1 i teraz się udało na farcie, z Juve przeszli na farcie golami na wyjeździe, do tego Juve straciło handicap w postaci kibiców na stadionie, poza tym Juve gra pytę. Fart się w końcu kończy. Bayern gładko wygra kilkoma bramkami.
@na-spokojnie: Mnie jako fana Juve ucieszyło by, jakby ekipa,z którą Juventus odpadł wygrała turniej, bo wtedy będzie można mówić, że przy bramkach wyjazdowych i braku formy, odpali z tryumfatorem, czyli że jakby była forma to by wszystkich pokonali, ale gra OL mnie nie przekonuje, a te ich awanse były fartowne. Myślę, że na Bayernie się skończy.
@Tyskiee: Barcelona w sezonie 2011/2012 broniła tytułu, w 1/8 przejechała się 10-2 po Bayerze Leverkusen, w 1/4 wygrała z Milanem 3-1. W półfinale grała z Chelsea, która w ostatniej kolejce ledwo uratowała wyjście z grupy, w 1/8 po dogrywce w drugim meczu wyeliminowała Napoli, w 1/4 męczyła się z Benficą. Kto wtedy stawiał na to, że Barcelona może odpaść? Mało tego, w drugim meczu Barcelona prowadziła 2-0 i grała 11 na
@Tyskiee: co xD zawsze Real? Przeciez za guardioli bayern gral z realem tylko raz i niestety fatalnie obnazyl styl Guardioli pograzajac bayern na wyjezdzie az 4:0. Te kontrowersyjne mecze byly za ancellotiego (choc tu sedzia mylil sie w obie strony ale to jednak real strzelil 2 gole z metrowych spalonych ale w sumie bayern na 2:1 tez spalil) i heynckesa w 2018 gdzie ewidentnie okradziono bayern (reka marcelo) wiec Bayern guardioli