Wpis z mikrobloga

@Pustulka: Jak myślisz, na Black Friday szykują się jakieś dostawy Legionów 5 u nas? Bo mam wrażenie bieda w temacie od wakacji w lepszych konfiguracjach, a i ceny dużo wyższe.
  • Odpowiedz
@Pustulka: Kolego sympatyczny, mój laptop polecany przez Ciebie spisuje się doskonale! Kolega teraz szuka laptopa i porady: 3500-4000 zł brutto ; wyjść video na dwa monitory ; 12/16 RAM ; jasny ekran ; karta graficzna tak do CADa 2D. Realne coś wybrać teraz?
  • Odpowiedz
@Pustulka: Witam. Widze tutaj dużo rzetelnych rad toteż chciałbym spytać, czy dałbyś kolego rade polecić mi, zielonemu w temacie (jeszcze ten natłok informacji i przykładów tutaj), laptopa typowo do gier i standardowego przeglądania internetu (w tym jedna gierka internetowa, która działa na flashu - jeszcze). Na stronie "do 3500" jest wzmianka, że lepiej szkać z RTX 2060 i procesorem
Ryzen. Jednak jak patrzę na laptopy na np x-kom tam w cholerę
  • Odpowiedz
@Pustulka
Właściwie dlaczego Intel i7 z 1660ti, zamiast z Ryzenem?
Ten i7 nie będzie się za mocno grzał czy też cena tego zestawu jest w promocji tak dobra w stosunku do jakości, że nie warto myśleć o Ryzenie?
  • Odpowiedz
@Boleslaw_Smiszny: @Castagiro: Dalej szukacie?

Właściwie dlaczego Intel i7 z 1660ti, zamiast z Ryzenem?

Teoretycznie wyższy FPS, ale też laptopy z ryzenem dużo gorzej dostępne.

Ten i7 nie będzie się za mocno grzał czy też cena tego zestawu jest w promocji tak dobra w stosunku do jakości, że nie warto myśleć o Ryzenie?


@SpawaczPolimeru: Legion 5 z i7 jest cieplejszy i głośniejszy(ale to wynika jedno z drugiego) od wersji z
  • Odpowiedz
@Boleslaw_Smiszny: O Panie i to teraz, na takim rynku? :D Ten dla kolegi to rozumiem, że bez zmian?

Legion 5(wersje z 60 i 144Hz matrycą) ma port hdmi i usb c z display portem tutaj potrzebna byłaby mu przejściówka z usb c w laptopie -> display port w monitorze lub sam taki kabel, bo wątpię, że ma monitor z USB C.

Jeżeli chodzi o procesory to 4800H>i7-10750H>4600H>10300H karta bez różnicy w
  • Odpowiedz
Ja też jeszcze szukam i sie zastanawiam bo troche zielony w temacie jestem a z drugiej zaś nie jest to rzecz priorytetowa, na "wczoraj"


To będziesz miał więcej czasu na polowanie.

laptopa typowo do gier i standardowego przeglądania internetu (w tym jedna gierka internetowa, która działa na flashu - jeszcze). Na stronie "do 3500" jest wzmianka, że lepiej szkać z RTX 2060 i procesorem


Nie ma sensu szukać czegoś lepszego niż RTXa
  • Odpowiedz