Wpis z mikrobloga

@Pustulka: hej, szukam jak najtańszego, ale sensownego laptopa dla moich rodziców, główne przeznaczenie to oglądanie filmów na telewizorze, dlatego must have - HDMI i VGA i jakiś mały dysk SSD.
Chciałbym, żeby to był nowy laptop. Jesteś w stanie mi coś polecić?
  • Odpowiedz
@astin: Nie ma nowych laptopów z vga. W każdym razie jak poszczęści to jakiś laptop z ryzenem 3500U lub czymś podobnym od intela jak i5-8265U, i5-10210U i5-1035G1 do okolic 2000 zł, jak trochę więcej to pewnie warto się rozglądać za czymś z ryzenem 4500U.
@Rouksa: to zależy od ilości wiadomości na pw czy mailu im więcej tym będzie ona później, bo na nie też poświęcam trochę czasu, plan
  • Odpowiedz
@Pustulka: hej. wiesz może kiedy mniej więcej pojawią się laptopy z MX450 lub grafiką Intel Xe? zastanawiam się czy warto zaczekać do nowego roku czy kupić np. na Black Friday.

z tym, że od premiery nowych kart (mówię np. o następcach 1650 i 1660) do pierwszych laptopów chyba trochę mija i pewnie nie wcześniej będą jak w wakacje 2021? (,)
  • Odpowiedz
@Pustulka: Hej, szukam laptopa do 4000 zł. Głównie do pracy - jakieś excele, czasem programy statystyczne, ale też do przeglądania internetu, oglądania filmów i czasem do grania w gry, cieszyłbym się jakby dało się np w Wiedźmina 3, ale też nie zależy mi na nie wiadomo jakiej grafice. Fajnie jakby bateria się aż tak szybko nie kończyła. Przeglądałem Twoje zestawienie i nie wiem czy dobrze myślę, że ten lenovo legion
  • Odpowiedz