Wpis z mikrobloga

@Pustulka: Cześć Pustulka, śledzę twoje zestawienia od jakiegoś czasu i teraz potrzebuje kupić nowy sprzęt. Potrzebuję mobilnego laptopa, cichego, z długo trzymająca bateria do pracy i na uczelnię. Czasem żeby sie dalo pograć w jakieś gta v. Mam budżet około 4000 zł, ew plus jakieś 500 zł jakby było warto. Acer swift 3 z ryzenem 4700u wygląda dla mnie nieźle, jedynie ten ekran, no ale nie można mieć wszystkiego, bedę
  • Odpowiedz
@Zerom: Da się złapać laptop z 4 rdzeniowym procesorem w tym przedziale cenowym np. Huawei D15, D14.
@KacBer: Myślę, że jak chcesz brać laptop do gier to raczej coś w stylu Legiona 5 z 1660 Ti, czasy pracy na baterii u nim powiedzmy, że ujdą.
  • Odpowiedz
@trailblazer: Tak, bo jest wlutowany na stałe, chociaż sam swift ma raczej słabą matrycę.
@xvioj: a cena? Raczej będą porównywalne. Nitro trzyma dłużej na baterii, asus ma solidniejszą klapę matrycy, chłodzenia podobne, ale nitro ma niższe temperatury, matryca w obu słaba, klawiatura tutaj będzie odczuciem subiektywnym.
  • Odpowiedz
@barteck: Tutaj raczej nic nowego nie ma, to kwestia czy złapiesz metalowego probook 455 G7 czy lenovo e15 z lepszą klawiaturą znowymi 8 rdzeniowymi ryzenami w rozsądnej cenie. L15 jak widziałeś droższy, a ogólnie ciężko o dostępne ciekawe laptopy z uwagi na niedoszacowane zamówienie mocy produkcyjnych u TSMC w porównaniu do zapotrzebowania, więc zwyczajnie brakuje chipów by je składać.
@smiglo5: Jak już wysłałeś to ci tam odpiszę, nie
  • Odpowiedz