Wpis z mikrobloga

Dziś wszystkie oczy skierowane są na Białoruś. Jako organizacja podpisaliśmy się pod apelem Inicjatywy Wolna Białoruś do Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji oraz do czterech głównych polskich operatorów komórkowych: Plus, Play, Orange, T-Mobile PL. Organizacja, chcąc zapewnić Białorusinom dostęp do informacji, konieczny w obecnej sytuacji i mocno ograniczany przez obecny reżim, apeluje o:
➡Zniesienie opłat za telefonowanie do Białorusi, tak jak to zrobił litewski operator Tele2 Lietuva.
➡Zredukowanie lub całkowite zniesienie opłat roamingowych z Białorusią na czas protestów.
➡Zwiększenie zasięgu sieci stacji bazowych (BTS) przy granicy z Białorusią, aby ułatwić kontakt z mieszkańcami miast przy granicy z Polską.
Fundacja ePaństwo opublikowała apel na swojej stronie.
__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #bialorus #play #plus #orange #tmobile
  • 50
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Czlowiek_Ludzki: Cicho, Soros sypnął kaską, to będą apele do prywatnych firm, żeby kosztem swoich konsumentów komuś gdzieś tam dali tanie połączenia.
A ty który zapłaciłeś dostaniesz połowę prędkości, bo wiesz solidarność.
Komusze równanie w dół...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Watchdog_Polska: wybieram sieć która sponsoruje sprawy które mnie interesują, dlatego np: nie korzystam od dawna z jednego z operatorów za ich kampanie, mam więc wybór i go dokonuję.


@Gon70: no to przeciez możesz też wybrać sieć, która nie przychyli się do pomocy Białorusinom ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dyzmund: ty masz jakieś urojenia? Jak ktoś ma inne zdanie to pracownik służb? Pójdź na jakaś terapię zanim to zajdzie za daleko, bo będziesz potem dziadkiem, który biega po ulicach i wrzeszczy o teoriach spiskowych na całe gardło xD
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Cel szczytny, choć trochę przypomina mi postawę Pani Pedagog z mojego gimnazjum, pod tytułem "chodźmy zróbcie", albo gościa od "breathtaking", gdy cisnął CDP, aby kupili zestaw do gier dla oddziału dziecięcego. Innymi słowy: robicie dobre uczynki rękami innych podmiotów i bez samodzielnego ponoszenia kosztów tych dobrych uczynków.
  • Odpowiedz