Wpis z mikrobloga

Dziś wszystkie oczy skierowane są na Białoruś. Jako organizacja podpisaliśmy się pod apelem Inicjatywy Wolna Białoruś do Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji oraz do czterech głównych polskich operatorów komórkowych: Plus, Play, Orange, T-Mobile PL. Organizacja, chcąc zapewnić Białorusinom dostęp do informacji, konieczny w obecnej sytuacji i mocno ograniczany przez obecny reżim, apeluje o:
➡Zniesienie opłat za telefonowanie do Białorusi, tak jak to zrobił litewski operator Tele2 Lietuva.
➡Zredukowanie lub całkowite zniesienie opłat roamingowych z Białorusią na czas protestów.
➡Zwiększenie zasięgu sieci stacji bazowych (BTS) przy granicy z Białorusią, aby ułatwić kontakt z mieszkańcami miast przy granicy z Polską.
Fundacja ePaństwo opublikowała apel na swojej stronie.
__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #bialorus #play #plus #orange #tmobile
  • 50
  • Odpowiedz
@Morritz: Spox, Mea culpa (,) Źle zrozumiałem... Fakt, nie bardzo mogą... Doraźnym rozwiązaniem były by jakieś mobilne lub prowizoryczne wieże sygnałowe. Ciekawe czy mogli by coś takiego ogarnąć na dużą skalę, bo są w posiadaniu takowych...
  • Odpowiedz
@Gon70:

Bo ja nie mam zamiaru ponosić kosztu waszych fanaberii w wyższym abonamencie.

Naszym zdaniem nie jest to fanaberia, lecz solidarność. Ok, jako użytkownik sieci komórkowej ponosisz koszty tej usługi i wszystkich innych działań operatorów np. sponsoringów sportu, wydarzeń kulturalnych, które też mogą Cię nie interesować. Też wtedy krzyczysz, że to Twoim kosztem? A tu mówimy o działaniu, które realnie może pomóc Białorusinom.

dobro zwyciężało, a wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Nie martw się, wyrasta się
  • Odpowiedz
@Gon70: Jak najbardziej ci się należy. Jeszcze Matki Rosji i Najlepszego miasta... W gratisie zsyłka na sybir jak już przestaniesz być potrzebny....
  • Odpowiedz
@Gon70:

wybieram sieć która sponsoruje sprawy które mnie interesują


V kontakcie? ( ͡º ͜ʖ͡º) To tam zmykaj... Znajdziesz sporo popleczników, sporo więcej niż tu... Tylko chyba płacą mniej. Ale tobie to i tak przeszkadzać nie będzie, bieda umysłowa idzie często w parze z bieda ekonomiczną...
  • Odpowiedz
@Gon70: Och, w przeciwieństwie do twoich urojeń i marzeń w tym kraju istnieje coś takiego jak wolność wypowiedzi, z której korzystam. Do tego zresztą służy ten portal- wymiany opinii... Możesz tego nie zrozumieć, w końcu to dla ciebie praca, ale wyobraź sobie, że jestem człowiekiem wolnym. I piszę, a właściwie odpowiadam na te twoje wypociny z czystej życzliwości.
  • Odpowiedz
@adams8452: Śmieszne, że jeszcze jakiś czas temu prawactwo na tym portalu kręciło "bekę" z francuzów, że rysowali kolorowymi kredkami po ulicach... Dziś klaszczą uszami... To jak to jest?
  • Odpowiedz
@Gon70: No wyobraź sobie że nie... Ale coraz bardziej widzę ciebie jako takiego. I budzisz we mnie tylko coraz większe uczucie obrzydzenia... Bo gdyby ci płacili, to jeszcze jakoś bym zrozumiał. Że robisz to darmowo to najniższy możliwy poziom. Nawet jak na trzynastolatka.
  • Odpowiedz
@adams8452: Nie o Ciebie mi chodzi... Ogólnie widzę ostatnio co się odjaniepawla na tagu z Białorusią... Noż dostają prawaki (lewaki zresztą też) zapalenia opon mózgowych xDDD Nie polecam xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Watchdog_Polska: punkt trzeci to zachęcanie do łamania prawa cymbały. Są europejskie regulacje co do częstotliwości, jak i pracy stacji btw w strefach przygranicznych.
Niby tacy praworządni a zachęcają do łamania zasad.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Gon70: A ja nie mam zamiaru ponosić kosztów twojej głupoty. Ponoć jest zaraźliwa, więc zmilknij...

@dyzmund: wyjmij lape z mojej kieszeni komuchu. Wy zawsze jesteście hojni czyimś pieniędzmi
  • Odpowiedz