Wpis z mikrobloga

#alkoholizm 3 tydzień bez alkoholu, co 2 dzień anticol, do tego spotkania z psuchoterapeutką. Ale #!$%@? po 10 bezalkoholowych dziennie, jak to zatrzymać( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 18
  • Odpowiedz
@idqp: @idqp: skoro tyle wytrzymałeś, to dajesz!
Zacznij, jak możesz jakiś ruch na. Wiem, że to jest oklepane do bólu, czyli: idź pobiegaj.
Ale jakikolwiek wysiłek fizyczny wrzuci Ci do mózgu endorfiny. Zaczniesz się lepiej czuć.
I zanim zaczniesz ruch, przygotuj sobie elektrolity. I do nich dodawaj szczyptę soli..
  • Odpowiedz
@idqp: mi pomoglo zaimplementowanie mysli ze skoro juz tyle (np. u Ciebie 3 tyg) wytrzymales, to znaczy ze mozesz to zrobic, i nie umrzesz od braku alkoholu. I codziennie sobie powtarzaj ze jestes prze #!$%@?, ze jestes zajebisty, ze sie naprawiasz ze stajesz sie lepsze wersja siebie, KAZDEGO #!$%@? DNIA, i uwierz w siebie. Dasz rade cumplu, odstaw wszystkie negatywne mysli. Dasz rade, od braku alkoholu sie nie umiera tylko
  • Odpowiedz
via Zakop
  • 0
@oink_oink: dziękuje za słowa otuchy, to pomaga. Nie myśle o alkoholu tylko te bezalkoholowe pije, ale dzisiaj już postanowiłem przestać. Zaraz idę na anticol. Czuje się świetnie, inaczej myśle, a waliłem dziennie z 5 setek i browary. Masakra jak o rym pomyśle.
  • Odpowiedz
@idqp: pamietaj tylko , MIEJ CIAGLE TO W GLOWIE, ze beda przychodzic ciezkie chwile, i to one decyduja o tym czy Ci sie uda wyjsc, a nie ze jest teraz super ;) heheh, nie znaczy t ozeby sie nie cieszyc. Jasna sprawa cumplu, jakbys chcial wsparcia, to anytime. + jest taki discord wykopowa grupa wsparcia to tam mozesz tez pogadac zawsze
  • Odpowiedz