Wpis z mikrobloga

@Demaxian: Polska prawica znowu w formie. To nic, że większość naukowców nie była za bardzo religijna, konserwatyści i tak znajdą sobie jakiś cytat, nawet niekoniecznie prawdziwy, na potwierdzenie swojej tezy, jak to robią np. z Einsteinem.
  • Odpowiedz
Przynajmniej kiedyś dużo kuców na wykopie było ateistami więc w sumie obraża dużo własnych wyborców (nie narodowców a tych prawdziwych kuców wolnorynkowców), chyba że target się już mocno zmienił.
  • Odpowiedz
@Demaxian: przypominam że to jest ta partia w której wiekszość młodych upatruje zbawienia Polski xD.K---a p0laczki to jednak dalej mentalnie w sredniowieczu.Dobrze ze kamieniami w samoloty nie rzucaja.


@Simeonbarnaciakov: To nic złego, ze upatrują ja również wypatruje ale jak czytam co Wilk wypisuje to mi k---a rece opadają jak Polska gospodarka. Ten kraj chyba nie ma przyszłości. Albo tęczowy komunizm albo katolicka dyktatura.... no ja p------e.
  • Odpowiedz
@Demaxian: urocze to jest jak po kolei kolejni konfederaci jawnie okazują się zwykłymi debilami. zastanawia mnie kto teraz się wyautuje. Mentzen chyba za cwany, Dziambor raczej zbyt ogarnięty, więc pewnie Sośnierzowi teraz o--------i, potencjał ma z tymi swoimi januszowymi metaforami.
  • Odpowiedz
@Simeonbarnaciakov: To nadal więcej osób niż w pis i po razem wziętych :( oni są najlepsza opcja nie dlatego ze są zajebiscie tylko konkurencja jest jeszcze gorsza. Co tez opisałem w komentarzu wcześniej
  • Odpowiedz
Polska prawica znowu w formie. To nic, że większość naukowców nie była za bardzo religijna, konserwatyści i tak znajdą sobie jakiś cytat, nawet niekoniecznie prawdziwy, na potwierdzenie swojej tezy, jak to robią np. z Einsteinem.


@jakub2137krawczyk: Mądrzejsze o tym nie wspominać ( ͡° ͜ʖ ͡°) A napisz coś o badaniach które potwierdzają że konserwy mają niższe iq od liberałów i że na wspaniałych Węgrzech aborcja i
  • Odpowiedz