Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy historia realna czy nie ale ze swojej strony moge powiedziec ze bylem świadkiem bardzo podobnego incydentu parę lat temu, wiec nie wiec co w tym takiego niemożliwego.
  • Odpowiedz
@enforcer: No k---a nie zdziwiłbym sie, dostałem w SKMce w mordę bo za długo w kiblu siedziałem i jakiś cwel z Leszczynek stwierdził, że jestem pedałem i konia sobie waliłem. Wdałem się w niepotrzebną pyskówkę, koleś wyciągnął nóż i gdy już pociąg dojeżdżał do stacji jebnął mnie rękojeścią w wargę (konieczne było szycie). Wylądowałem na ziemi, pobrudziłem krwią koszulę, a koleś wyskoczył z pociągu i oczywiście reakcji zero, mimo, że
  • Odpowiedz
@Titufe: XD co to za przykład z dupska? Chcesz zmuszać do mycia zębów? Lekarze mogą co najwyżej EDUKOWAĆ, w zasadzie tak samo robią teraz zwolennicy lpg. Btw może Cię zaskoczę, ale bardzo wiele osób nie myje się, lub zębów (lewaki standard xD), o rękach nie wspomnę.
  • Odpowiedz
  • 0
@twoi_oyciec nawet nie tyle reakcji co czynów bohaterskich. Co ma zrobić dziewczyna w jej wieku skoro ona sama gapi się w telefon i udaje że nie słyszy? Ja to ewentualnie mogę rzucić "no właśnie zostaw ją" jeśli dziewczyna by się postawiła lub bardzo niechętnie stanąć za atakowanym by pokazać że jest wsparcie ale chyba nikt nie będzie chciał na sobie skupić agresji
  • Odpowiedz
@enforcer: @rouli: @MehowM: też bym w to nie wierzyła gdybym nie miała podobnej sytuacji i to nie w jakimś Nowym Porcie tylko w centrum Gdańska. Jakiś gość w biały dzień na dworcu zaczął wydzierać się "PEDAŁY J----E" do grupki nastolatków, bo mieli, uwaga, pofarbowane włosy na fioletowo i zielono ¯\_(ツ)_/¯ PKP nie przekazała mi monitoringu, bo wydaje go tylko policji, a ja de facto nie byłam
  • Odpowiedz