Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning: Wcale mnie ta statystyka nie dziwi, bo polacy to naród brainletów ale najbardziej śmieszy mnie to dwójmyślenie, że w bitwie Warszawskiej pomogła nam matka boska, która ręką prowadziła kule bo szczególnie upodobała sobie nasz naród, dzięki czemu dobro (Polacy) moglo zwyciężyć zło (Rosjanie), ale do podobnych wniosków w sprawie np zaborów czy dwóch wojen światowych już nie potrafią dość xD Może bog znienawidzil nasz narod i ręką Hitlera chciał dokonać
@NapalInTheMorning: w sumie tak ale jakbym byl ruskim albo niemcem (ewentualnie zlodziejem z watykanu) to jaka propagande bym forsowal? no ze polacy nie wygrali uczciwie bo pomogla im matka boska XD ze sa tak beznadziejni ze tylko cud mogl ich uratowac XD przeciez taka propaganda jest caly czas, ze koniami czolgi atakowali itp silna rosja przeciez nie mogla by przegrac ot tak, musial zdarzyc sie cud.

stad sie to wlasnie bierze,
@NapalInTheMorning: Ja w realu czasami troluję ludzi gdy jest temat o tej bitwie, mówiąc właśnie, że Marysieńka Panienka na niebie się pojawiła i dlatego wygraliśmy. Staram się mieć maksymalnie poważną twarz gdy to mówię. I to niewiarygodne ile ludzi jest w stanie to przyjąć i przy tym potakiwać.

@Wurmloch Pewno by się ucieszył, bo wolałby to od ludzi, którzy twierdzą, że za całym zwycięstwem stał Piłsudski ( ͡° ͜ʖ