Wpis z mikrobloga

#perfumy #150perfum 199/150

Areej Le Doré Siberian Musk

Perfumy, których próbkę dostałem razem z kilkoma innymi wspaniałymi pozycjami od @kyloe . Żeby Was szybko zachęcić do dalszej części tego opisu powiem, że jest to chyba najlepsze co mnie spotkało do tej pory jeśli chodzi o niszę. Nadzapach.

Uwielbiam piżmo, ale nie sądziłem, że można je ukazać w ten sposób. Perfumy te są uniseksem, piżmo, które marka reklamuje tutaj jako naturalnie, nie jest według mnie przedstawione jakoś mocno zwierzęco, a bardziej jest to ciepłe, balsamiczne piżmo. Niemała liczba nut pozwala nam tutaj na wiele ciekawych doświadczeń, od wędrówki po iglastych lasach Syberii przez stosunek seksualny aż po głaskanie niebieskiego kota rosyjskiego. Wiem, że brzmię tutaj trochę jak typowy schizofrenik z fragry, ale tych perfum nie umiem po prostu opisać. To jak wielowymiarowe one są odbiera mi po prostu mowę. Ideał.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nigdy nie zrobiłem globala a tylko nosiłem je na nadgarstku. Wiem też, że prawdopodobnie nigdy ich nie będę miał, bo nie dość, że są wycofane to gdy były dostępne były poza progiem finansowym jaki sobie postawiłem. Ostatnio widziałem 30 ml na eBayu za 900 funtów, wrzucone jako licytacja. Teraz wyszła kontynuacja Siberian Musk Part II ale nie mam pojęcia jak ma się do oryginału.

Czy są to perfumy uniwersalne? Szczerze nie wiem. Dużo większa szansa, ze spodobają się one komuś kto np. lubi Kourosa czy Narciso for Him EDP. Jeśli ktoś je testował i zna coś podobnego chociaż w 50% to niech szybciutko mi mówi co to jest. Jeśli nie znacie Siberian czy Russian Musk a znacie jakieś inne, warte poznania piżmo to również proszę o rekomendację/

zapach: 10/10
trwałość: 10/10 – na nadgarstku trwał w nieskończoność.
projekcja: 8,0/10 ciężko jest oceniać projekcje bez globala. To co o nim jednak piszą w sieci sprawiło, że dałem akurat tyle. Nie chce zostawiać tego pola pustego po raz pierwszy więc myślę, że ósemką będzie ok :)
cena: 200/300 euro za 30 ml? Jakoś tyle to kiedyś kosztowało. Jeśli nie, popraw mnie @kyloe
dr_love - #perfumy #150perfum 199/150

Areej Le Doré Siberian Musk 

Perfumy, któ...

źródło: comment_1597566502fy7X9TIb3duyDT3ucquDOZ.jpg

Pobierz
  • 10
@dr_love: Z cenami tego to dopiero niedawno się #!$%@?ło na całego xD Typ, jakiś Arab, proponował mi dwa tysiące baksów za flaszkę Oud Picante i jakbym mu twardo nie powiedział, że mu tego nie sprzedam za żadną kwotę, to podejrzewam że to nie było jego ostatnie słowo

pozwól że skrócę, "ciepłe, ciekawe piżmo, które jest bardzo drogie,


@aradzisz Słowo klucz to naturalne piżmo, bo z tym co jest w perfumach pod
@dr_love: Nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) W Europie nikt takich rzeczy nie sprzedaje bo IFRA więc raczej tylko kierunki Arab albo USA, z tego pierwszego to Ensar i Sultan Pasha mają kompozycje zawierające naturalne destylaty, ze Stanów to na przykład Tropic of Capricorn Ellen Covey tyle że tam masz hyraceum a nie piżmo ( imho większy hardcore ) podejrzewałbym też o to np. Manuela Crossa ale generalnie