Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki ide za tydzien na impreze, gdzie bedzie duzo dziewczyn, a ja bylem pare dni temu obrzezany i nie moge z oczywistych wzgledow ruchac xD Jaka wymowke znalezc, kiedy juz do czegos dojdzie? XD myslalem powiedziec, ze sie zacialem przy goleniu penisa i mam rane, przez co nie moge jakis czas ruchac bo mnie boli xD
#seks #heheszki #kiciochpyta #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3825cfe3135a007e5a089b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 24
LubieżnaSamica: Nie da się z tego wywinąć na dłuższą metę. Możesz pierwszej powiedzieć, żeby usiadła ci na mordę to zyskasz trochę czasu, ale jak zaraz przyjdzie druga i zacznie dobierać się do bydlaka to i tak wszystko wyjdzie na jaw. Ewentualnie możesz spróbować kombinować, że dziewczynki będą zabawiać się ze sobą, a ty popatrzysz, ale wtedy kolejna, dla której ciężko będzie znaleźć zajęcie już nieuchronnie do gaci ci się dobierze.

Zaakceptował:
TroskliwaPani: Musisz wszystkim dziewczynom po kolei robić minety i być w ciągłym ruchu tak by dziewczyny widziały, że jesteś zbyt zajęty by pomyśleć o sobie i rób tak aż impreza się skończy. Wyjdziesz w ten sposób jak bohater, który w pierwszej kolejności myśli o zadowoleniu damy zanim pomyśli o sobie. Zyskasz w ich oczach i na kolejne ekscesy umówicie się, gdy już rana się zabliźni.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua