Wpis z mikrobloga

@LucjanPetarda tak mam , pytanie jak chcesz się ubezpieczyć najlepiej to zrobić kompleksowo i mieć całe spektrum nawet przy niższych kwotach , ja mam na dożycie, od chorób plus od utraty pracy.
@LucjanPetarda przez agenta to są różne firmy, agent ci dobiera tak żeby było korzystnie dla ciebie w praktyce na szczęście nie korzystałem, ubezpieczenia są w razie W , no i mój agent w razie czego moze wszystko załatwić wystarczy się z nim skontaktować.
@LucjanPetarda taka ciekawostka w przypadku ubezpieczenia od chorób krytycznych i na dożycie musisz podać swoje wcześniejsze choroby plus masę i wagę, w przypadku otyłości buli sie krocie albo wręcz cię nie ubezpieczą.
@LucjanPetarda: ciekawy temat, mysmy wykupili ubezpieczenie jeszcze zanim kupimy dom, przy zakupie domu ubezpieczenie na zycie jest wymagane do kwoty zakupu domu, co ciekawe wówczas proponowane sa ubezpieczenia których z kazdym kolejnym rokiem wartosc ubezpieczenia maleje ;) tj dzis jestes ubezpieczony na powiedzmy 200 tys GBP a za 15 lat juz powiedzmy tylko na 50. Chodzi o to zeby pokrylo pozostala do splaty wartosc kredytu(Twoja czesc) a nie zeby rodzina cos
@paweucio chyba mówisz o ubezpieczeniu kredytu na wypadek śmierci lub choroby, ubezpieczenie zdrowotne można wykupić dodatkowo i nie zależy od tego ile kredytu pozostało do splaty, można dodatkowo tam ubezpieczyć dzieci.
@Ducky: no tak, z tym ze jezeli masz wykupione ubezpieczenie na zycie osobno(tj nie takie ktore Ci sprzedali razem z domem) to nie musisz korzystac z ich opcji tylko mozna podpiac swoje które jest bardziej korzystne ;) Metlife tez posiadamy i ja juz niestety korzystalem, tak wiec polecam:)