Wpis z mikrobloga

Mirki sytuacja wygląda następująco:
Przez cały lipiec robiłem codziennie po 2 nadgodziny w #pracbaza bo szef potrzebował mieć szybko meble poskładane/pomalowane itp. Na liście obecności wpisywałem że byłem od 6 do 14 mimo że pracowałem do 16, a czasem do 17/18 (byłem przekonany że będę miał zapłacone za nadgodziny). Dziesiątego była wypłata i żadnej premii ani nic za nadgodziny nie dostałem, gdy się upomniałem to powiedział mi że przecież dostałem zgodnie z tym co wpisywałem na listę ¯_(ツ)_/¯ i jak poruszam ten temat to się wymiguje od rozmowy. W tym miesiącu też jeszcze robię nadgodziny i obawiam się że również zostanę oszukany, co mogę z tym zrobić? #pytanie
  • 101
  • Odpowiedz
  • 2

JAHAHAHAHA DZIOB DZIOB PELIKANY ZŁAPAŁY SIĘ JAK ROK TEMU XDDD WYKOPKI IDIOCI CO NIE NAPISZESZ I TAK ŁYKNĄ XDDDDD BEKA Z WAS XDDD A TERAZ PLUSOWAĆ DO GORĄCYCH SZNELA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Megazord3000: Pierwszy raz widzę tę zarzutkę. Zapamiętam na przyszłość ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ale patrząc po tym co ludzie wypisują w anonimowych o swoim życiu to jestem w stanie uwierzyć, że takie melepety życiowe istnieją i dają się dymać bez mydła przez pracodawców i patorodziców.
  • Odpowiedz
  • 0
@Saykoza84 wykopki to jednak serio ludzie którzy nie przejawiają oznak inteligencji wyższej xdddddd "NAPISZE MU ŻE JEST GÓWNIARZEM I CHODZI DO SZKOŁY!!!" dla twojej wiadomości już kilka lat temu skończyłem szkołę xd
  • Odpowiedz
@Megazord3000: Ty po prostu chciałbyś, żeby to była zarzutka. Syndrom wyparcia jest w Tobie silny. Musisz zmierzyć się z prawdą! Przyznać przed samym sobą że po prostu dałeś się wystrychnąć na dudka i to w pełni świadomie. A ten cyrk będzie trwał nadal, bo meble się same nie pomalują. Strach przed gniewem rodziców tylko napędza to błędne koło, ani myślisz o zmianie pracy właśnie przez nich - to straszne, ale już
  • Odpowiedz
@Megazord3000 Odpisałeś jełopie problem o jaki toczą się sprawy w PIPie i sądach pracy to jako związkowiec Ci napisałem co i jak możesz zdziałać.

Przykro mi, ale mam swoje życie i nie mam czasu śledzić każdego wykopowego beita.

Przez talich orłów jak Ty odechciewa się pisać na mirko coś więcej niż o dupie maryni i śmiesznych obrazkach.

#czarnolisto
  • Odpowiedz