Wpis z mikrobloga

Najlepsza gra 2012
#grykomputerowe #gry #konsole #ps3 #xbox360 #pc

Najlepsza

  • Dishonored 11.1% (14)
  • Max Payne 3 19.0% (24)
  • Mass Effect 3 13.5% (17)
  • Assassins Creed III 7.1% (9)
  • Far Cry 3 16.7% (21)
  • Sleeping Dogs 4.8% (6)
  • The Walking Dead Sezon 1 11.9% (15)
  • Hitman Absolution 2.4% (3)
  • The Darkness 2 1.6% (2)
  • Borderlands 2 11.9% (15)

Oddanych głosów: 126

  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maxpayne95: normalnie bym zaznaczył fc3 przez wspomnienia, ale ostatnio na promocji wyrwałem jakiegoś remastera na PS4 i sobie przypomniałem jak ta gra była #!$%@? xD.
Model jazdy tragiczny, celowanie jak i obsługa interfejsu gówniane, fabuła 2/10.
Zaznaczyłem borderlands, bo to jedyna gra z zestawienia, do której miło wracam mimo upływu lat.
@vomalio: miałem podobnie z FC3, parę dni temu go przechodziłem. Fabuła sztampowa i głupia, rozgrywka tez nie robi wrazenia, strzelanie mocno srednie. Gra się mega zestarzała. Ja do MP3 chętnie powracam, wiadomo ze juz nie to samo co kiedys bo historie znam (nadal uwazam, ze jest bardzo dobra). Dishonored to tez gra, ktora lubie przechodzic nadal. Planuje TWD przejsc jeszcze raz i SD, juz tych gier nie pamietam praktycznie
@maxpayne95:
Dishonored - podobno bardzo dobra, nigdy nie grałem
Max Payne 3 - świetna gra
Mass Effect 3 - świetna gra (oprócz zakończenia)
Assassins Creed III - najgorszy Assasyn w historii
Far Cry 3 - bardzo fajna gierka
Sleeping Dogs - świetna gra
The Walking Dead Sezon 1 - w mojej ocenie to była najlepsza gra 2012. Przetarła szlaki do innych przygodówek, byłem zachwycony przedstawioną historią, łezka w oku. Do dziś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maxpayne95: imho Max Payne jest na raz, potem już po prostu nudzi przez brak nowości. Historia bardzo fajna, oprawa audiowizualna też spoko, ale jak chciałem do niego podejść drugi raz to znudził mnie po pierwszej misji.
Od Dishonored się kompletnie odbiłem, nie czuje klimatu.
TWD to jeszcze stare dobre czasy telltale, gdy robili gry z duszą. Niedawno próbowałem podejść do ich Batmana i też się bardzo szybko odbiłem.
Sleeping dogs jest