Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: @Eskeel: czyli rozumiem, ze pierwszy raz wpłaciłem na zbiórkę i to dla mnie dość znacząca sumę, wplątałem w to jeszcze znajomych i zostałem po po prostu oszukany. Super : : ( ͡° ʖ̯ ͡°) @robertt1969 Mam nadzieje, ze jednak to będzie rozliczone bo poczułem się tak bardzo oszukany, że chyba zadzwonię do Radcy prawnego czy można podjąć jakieś kroki prawne w tym kierunku. Chyba takie
@Eskeel: Ale ja nie oczekuje nawet żadnego zwrotu, tylko rozliczenia które mi i ludziom się należy. Jestem tak bardzo zniesmaczony tą sytuacją, że jeżeli macie racje i Robert nie ma zamiaru rozliczyć tej zbiórki, założę im sprawę cywilną o wyłudzenie pieniędzy bo mam na tyle wolnego czasu teraz, ze jestem w stanie pobujać się po sądach... ehhh
@KozussziJB: Ale opie... Ile było wpisów, ile było komentarzy? Ile proszenia i co? Afera z ksylitolem, z leczeniem za pomocą "nowatorskich" technik. Świetnym przykładem jest to: https://www.wykop.pl/wpis/47367257/brak-slow-robertt1969-serio-twoja-corka-chce-zeby-/

Ja tego komentować nie będę. Moralności czy jego poczynań też nie, miałem coś podobnego w rodzinie i wiem, że tonący się brzytwa chwyta ale bez przesady.. Była też mirabelka którą on na swój sposób nękał.. To jest przykład tego, że ma te rozliczenia w
@KozussziJB: ty masz dużo wolnego czasu a ja nie mam go wcale...wczoraj odebraliśmy córkę ze szpitala po dość powaznej operacji ale to zapewne nie interesuję cię..... Odsyłam na stronę www.pomagamypaulinie gdzie są szczególowe wydatki tylko proszę się pospieszyć gdyż strona zaraz zniknie...nie mam kasy na jej prowadzenie i nie mam już obowiązku jej prowadzić gdyż nie prowadzimy żadnych zbiórek. Co do zebranych środków to prowadzilismy 3 zrzutki...mozna do nich zajrzeć i
@Eskeel: skąd w tobie taka zawziętość wobec mojej osoby??? Nie mogę tego pojąć...Znalazłeś sobie sposób na poprawienie własnego samopoczucia atakiem na mnie? To jakaś obsesja...Ile razy będziesz pisał o tym ksilitolu? To element 2letniej diety. ..zamiennik cukru. Co cię w tym dziwi bo nie rozumiem. Nowatorskie tachniki ??? Tak...zbierałem na eksperymenty i pisałem o tym. Na zabiegi czysto medyczne nie musiałbym zbierać bo są refundowane. Wiekszośc zbiórek zdrowotnych to zabiegi eksperymentalne
@klepie-biede: tak #!$%@?, ale akurat on #!$%@?ł pieniądze ze zbiórek na głupoty, bo chyba miał ich za dużo i musiał na coś wydać, więc ten nadmiar zamiast pomóc komuś innemu w potrzebie leciał na szalone ilości ksylitolu.

Od początku przestrzegałem przed wysyłaniem im pieniędzy, ludzie się ocknęli po 2ch latach. A tak to były zachwyty jaki to wspaniały ojciec. No fakt jest dobrym ojcem, ale to nie oznacza, że jest w