Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy zostałem nazwany najgorszym w rodzinie bo dziś w święto nie chcę iść do kościoła. Najwięcej wojuje o kościółek moja mama której 2dni temu przywiozłem kilka kPLN by teraz być wstydem rodziny/wsi.

Ale ja po prostu nie jechałem 400km żeby iść w tłum ludzi nawdychać się koronawirusa i nasłuchać się propagandy...


#logikaniebieskichpaskow #przegryw #oswiadczenie #depresja #bekazkatoli #wies #rodzina
  • 21
  • Odpowiedz
zostałem nazwany najgorszym w rodzinie bo dziś w święto nie chcę iść do kościoła. Najwięcej wojuje o kościółek moja mama której 2dni temu przywiozłem kilka kPLN


@smutny_login: wyciagnij wnioski,odbierz kasę
  • Odpowiedz
@smutny_login: a po co przywozisz matce hajs? Pewnie tego nie wiesz, ale nie jesteś nic winen starym, za to, że Cię zrobili nie nie dali zginąć z głodu. Jeśli zle się czujesz w tym towarzystwie po prostu unikaj kontaktu, bo będą żerować na Twoim poczuciu winy do śmierci swojej lub Twojej.
  • Odpowiedz
@smutny_login: Ale po co masz komukolwiek dawać swoj hajs? Mamy takie postępowe czasy, ze każdy sam o sobie dba. Pewnie wychowałeś się w biedzie i teraz podświadomie probujesz odbudować poczucie własnej wartości w oparciu o dawanie kasy, bo liczysz na to ze to w czym pomoże, ale to właśnie w niczym nie pomoże, tylko dostarcza Ci kolejnych rozczarowań. Oszczędzaj, skup się na sobie i olej te toksyczne relacje bo się chłopie
  • Odpowiedz