Wpis z mikrobloga

@xVolR @Hatsuban : taka jest prawda bruh. i wiem, ze jak sie ma depresje i jest zle to ciezko znalezc pocieszenie w czymkolwiek. ale trzeba cos zrobic, cos czym zajmiesz swoją banie. na poczatek dobre są rzeczy na których trzeba się skupić i które nie pozwolą Ci myśleć o pierdołach. jak np. siłownia. dam sobie głowe uciąć, że przerzucanie setek kilo uratowało nie jedną osobą od samobója. a w ogóle
itterasshai - @xVolR @Hatsuban : taka jest prawda bruh. i wiem, ze jak sie ma depresj...

źródło: comment_1597451744Ac0AgRie0UjQbeW3v0oV9u.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xVolR @Hatsuban : taka jest prawda bruh. i wiem, ze jak sie ma depresje i jest zle to ciezko znalezc pocieszenie w czymkolwiek. ale trzeba cos zrobic, cos czym zajmiesz swoją banie. na poczatek dobre są rzeczy na których trzeba się skupić i które nie pozwolą Ci myśleć o pierdołach. jak np. siłownia. dam sobie głowe uciąć, że przerzucanie setek kilo uratowało nie jedną osobą od samobója. a w ogóle
itterasshai - @xVolR @Hatsuban : taka jest prawda bruh. i wiem, ze jak sie ma depresj...

źródło: comment_1597451744Ac0AgRie0UjQbeW3v0oV9u.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
miliony ludzi mają gorzej na świecie


@itterasshai: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ja p------e nic gorszego nie mogłeś napisać
  • Odpowiedz
@xVolR: kisne z wykopków którzy potrafią dac tylko 'xd' w takich tematach. co do zdania 'inni maja gorzej' - jak sobie z tego zdasz sprawę to po prostu masz perspektywę tego jak niewielkie są Twoje problemy w skali świata. jesteś sam? miliony ludzi nie mają nikogo. nie masz kasy? miliony ludzi z trudem łaczą koniec z końcem. stres w pracy? wszyscy mamy go bardziej lub mniej, nie podoba się to
  • Odpowiedz
@xVolR: nie masz sie cieszyc, ze ktos ma gorzej. masz zdac sobie sprawe z tego, ze miliony ludzi ma problemy takie jak ty wiec 1. nie jestes sam. 2. miliony ludzi wyszło z tych problemów. ale żeby coś się ruszyło w stronę lepszego to trzeba cos zrobic. ale cos zrobic to wymaga jakiegos postanowienia i nie jest juz takie latwe jak samo gadanie. 'ojej ale jestem nieszczesliwy, ale nie chce
  • Odpowiedz