Wpis z mikrobloga

Na początku chciałbym podziękować wszystkim za pomoc i osiągnięty cel na zbiórce ! https://zrzutka.pl/5sacpm
Wszystkie wątpliwości niektórych wykopków chciałbym teraz wyjaśnić.
Zrobiłem wszystkie badania, o których wczoraj wspominałem i niestety nie jest dobrze...Nie będę dużo pisać po prostu sami oceńcie. Przed badaniami odwiedziłem szpital i poprosiłem o papier z epikryzą. Okazało się, że go nie dostałem podczas pobytu w szpitalu. Wrzucam wszystkie paragony oraz ile zrobiłem kilometrów przez całe 12 godzin jazdy po lekarzach. Dziękuje, że jesteście i pomagacie. Wołam plusujących dzięki pomocy Mirka @FHA96 #busemprzezpatologie
Wyalienowany - Na początku chciałbym podziękować wszystkim za pomoc i osiągnięty cel ...

źródło: comment_15974419485bn9ohtGuM6DVp8hmeOADH.jpg

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
  • 16
@Wyalienowany i to jest właśnie rozum p0lactwa robactwa. Dla nich to szybka akcja, wyj*banie buły bo Twoja pani p0lka została urażona, a dla drugiej strony uszczerbek na zdrowiu i uraz możliwe że na całe życie. Najlepiej, nie pomyśleć tylko #!$%@?ąć, pokazać jakim się jest kozaczkiem hehe. TFU na patusów. A Ty Miras wracaj do zdrowia i jazda z kur*ami po sądach, zdrowia.
  • Odpowiedz
  • 0
@st_fot ej a jeśli ciągle mi coś pyka, przekskauje przy większym otwieraniu ust z lewej strony przy uchu, to jakiś stary uraz. To też jakieś pęknięcie? Bo trochę to zaczyna #!$%@?
  • Odpowiedz
Apropo twojego ucha: na audiogramie widzimy typową rezerwę ślimakową charakterystyczną dla niedosłuchu przewodzeniowego powstałego na skutek perforacji błony bębenkowej. W zależności od rozmiaru ubytku i dalszego postępowania uzależnione jest to czy perforacja się zarośnie. Pod żadnym pozorem nie powinieneś zamoczyć tego ucha- woda w jamie bębenkowej spowoduje zapalenie ucha środkowego i znacznie utrudni gojenie.
Jeśli perforacja samoistnie zagoi się masz szanse na powrót prawidłowego słyszenia, jeśli jednak przez około 2 miesiące nie
  • Odpowiedz
@Marrious: W dniu urazu dobrze jest ocenić z jakim rodzajem perforacji mamy do czynienia- centralna czy brzeżna. Dobrze jest również spróbować podwinąć wolne brzegi lub strzępy błony bębenkowej i ułożyć je w jak najbardziej fizjologicznym położeniu- robi się to za pomocą ostrego mikrohaczyka. Ponadto sam otwór dobrze jest przykryć gąbką żelatynową typu Spongostan- ułatwia to gojenie. Błona bębenkowa ma dość duże możliwości do regeneracji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wyalienowany i ja się pytam po co takie śmiecie chodzą na tym świecie, współczuję miras a tego gnoja trzeba dojechać. Jak będzie trzeba rób zbiórkę na jakiegoś super adwokata i jazda z tym sebkiem
  • Odpowiedz
@doomer-2020: Śmieszna jesteś, nie raz stawałem w obronie i to tylko siebie. Ale nie wykluczone że bym odpuścił, bo jak ktoś jest do tego stopnia #!$%@? że pobił kogoś kto mu zwrócił uwagę to nie mam pytań.
  • Odpowiedz
@l1pka: Tak, to może być związane z urazem. W moim przypadku mam lekki problem ze zgryzem i przy otwieraniu szeroko też mi coś tam nie działa tak jak powinnno. Fizjo powiedział że trzeba było przyjsc od razu po zrosnieciu żuchwy a nie teraz po 10 latach to już trochę za późno :)
  • Odpowiedz