Wpis z mikrobloga

Dzisiaj głównie elektroniczne brzmienie, ale na końcu wpisu przypominam jednocześnie o poprzednich playlistach

Pierwszy z zestawów: TECHNO.
Podzieliłam muzykę na 3 poziomy, od najmniejszego do największego, opis określa zawartość. t1 początek, t2 rozkręcanie się, t3 siędziejesię

1) t1 - the journey begins
Monolink, Einmusik, Fideles, KAS:ST

t2 - there’s something more
Zamilska, Amelie Lens, Denis Horvat, Mathame

t3 - you need the drugs to make you shine
Boston 168, I Hate Models, Extrawelt, Under Black Helmet

Każda z powyższych dobrze sprawdza się przy wysiłku fizycznym, pomijając oczywiście główny kontekst melanżowy ( ͡º ͜ʖ͡º)

2) little pleasures
Przyjemności. Ta w 100% mnie relaksuje, dźwięki koją i otulają dobra na wieczór lub w trakcie stresującego dnia
Flunk, Bonobo, DJ Shadow, Nosaj Thing
Wcześniej udostępnione tu i tu i tu
1) spent the day in bed - mix na dzień
2) tekno - tekno
3) fight your way out of this one - alternatywna
4) dreamer's wake - minimal
5) elemental pleasures - minimal techno
6)seems the sun has gone too soon - smuty
7) sensual seduction - elektronika
8) on the road again klasyki

Wszystkie wpisy pod tagiem #muzykanaughtysoul (ʘʘ)

#spotify #muzyka #techno #klasykmuzyczny #sluchajzwykopem #muzykaelektroniczna #alternative #prawilnetechno #heheszki #humorobrazkowy
naughty_soul - Dzisiaj głównie elektroniczne brzmienie, ale na końcu wpisu przypomina...

źródło: comment_1597422064txqssHkWnKcZxzg6C9TfRi.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
@norivtoset Spotify też, radio na podstawie wykonawcy, powiązani wykonawcy, daily mix, discover weekly co poniedziałek, radar premier. Szukam też powiązań pomiędzy wykonawcami, np. po wytwórni lub wspólnych projektach. Sprawdzam lineupy festiwali, przesł#!$%@?ę audycje w radiu. Jeszcze sporo innych działań, te przede wszystkim
  • Odpowiedz
  • 0
@denerwujesie słucham w zależności od nastroju, czasami w trakcie dnia mam ochotę na t3, innym razem tylko t1, t3 za grubo ;) niektóre kawałki powtarzają się na każdej z playlist, z założenia im wyżej tym więcej dźwięków i mocniej. Najwyższy level jeszcze na innej xD
  • Odpowiedz