Wpis z mikrobloga

Ludzie! Założyłam sobie konto Inteligo wszystko pięknie ale... BRAK WSPARCIA GOOGLE PAY... Myślę sobie WUUT? :) No i poszukałam, okazało się że Inteligo wspiera tylko Apple Pay i Garmin Pay (kto z tego korzysta w ogóle?!) Czyli co, najpopularniejszy system operacyjny mają w nosie? O co tu chodzi?

#banki #inteligo #googlepay no i może @EkspertPKO :-)
  • 16
  • Odpowiedz
Apple Pay i Garmin Pay (kto z tego korzysta w ogóle?!)


@roza_nieduza: użytkownicy ajfonów których jest w #!$%@? i zegarków garmin których jest mniej ale większość tego używa a nie traktuje jak niepotrzebną funkcję

also załóż sobie drugie konto jakieś. z doświadczenia wiem że lepiej mieć przynajmniej 2 rory. idea bank, alior. tam wszystko jest za darmo z tego co pamiętam.
  • Odpowiedz
@EkspertPKO: Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Spróbowałam wspomnianego rozwiązania i aby działało w ustawieniach telefonu muszę określić która aplikacja ma wyłączny dostęp do NFC. Innymi słowy - skoro mam karty z których korzystam w Google Pay oraz kartę Inteligo jako główną muszę każdorazowo przed płatnością grzebać w ustawieniach, aby właściwa karta została obciążona...

Po prostu nie rozumiem dlaczego najpopularniejszy system na smartfony jest przez Was traktowany po macoszemu...
Czy może Pan
  • Odpowiedz
aby działało w ustawieniach telefonu muszę określić która aplikacja ma wyłączny dostęp do NFC


@roza_nieduza: nie wiem czy jest tak rowniez w tym banku / na wszystkich telefonach, ale mozna ustawic domyslnie google pay, a placic aplikacja tylko jak sie ta aplikacje wlaczy
  • Odpowiedz
@EkspertPKO: Ok uznałam, że skoro Inteligo ma być moim głównym kontem, to spróbuję Waszego rozwiązania.

I co? I nie dało się zapłacić. Po zbliżeniu telefonu do terminala musiałam podać PIN w IKO, po czym na telefonie pojawił się komunikat o konieczności zbliżenia telefonu do terminala, zbliżam telefon i znowu mam komunikat o podanie PIN w IKO. I tak w kółko...

To tak ma działać? :)
Dobrze że
  • Odpowiedz