Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wam opowiem jak przeprowadzac udane konwersacje na tinderze, które doprowadzają do spotkania. Poniżej wam wrzuciłem całą rozmowę. Doceńcie, że wrzuciłem w jednym obrazku (posklejałem wszystkie screeny) żebyście nie musieli dalszego ciągu szukać w komentarzach pod wpisem. Usunąłem też zdjecie i dziewczyny i miejsce spotkania. Zauważcie, że dziewczyna nie mówi dużo, a i tak doszło do spotkania (spotkanie okazało się w sumie całkowitym niewypałem ale to już zupełnie inna historia - ja tu mówię o rozmowach na tinderze). Co jest takiego w mojej rozmowie?
1) zwraca uwagę świetny opener który od razu przykuwa uwagę dziewczyny
2) jestem konkretny,
3) jestem elokwentny
4) umiejętnie dąże to spotkania

#tinder #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill #redpill #wygryw #przegryw
arahooo - Dzisiaj wam opowiem jak przeprowadzac udane konwersacje na tinderze, które ...

źródło: comment_1597405705BX2Cp1N1KStkQoGFMAL4C2.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • 1
@arahooo generalnie zasada, że im glupsze tym lepiej działa. Im bardziej elokwentne tym rozmowa szybciej się skończy. Działa na 95% lasek (na te które mają gówno zamiast mózgu).

Dwa problemy:
- Na wstępie czasem nie wiesz czy nie trafiłeś na taką wartą poznania z tych pozostałych 5%. Wtedy głupimi tekstami nie nie zdzialasz.
- Lasko na które działa taka technika są tępe, więc szkoda na nie czasu i pieniędzy.
  • Odpowiedz