Wpis z mikrobloga

@marahin
Ale #!$%@? xD To wygląda jakby podjechała betoniarka, wylała beton i jak się wylał tak jest. Wątpię żeby ktoś coś przy tym robił bo nie da się tak idealnie odwzorować fal Bałtyku xD
  • Odpowiedz
@marahin: z Murapolem jest przypal w całej Polsce. W Poznaniu kumpel bije się z nimi w sądzie, sprawa na finiszu i jego wygrana. Chodziło o okna oraz ich rysy i bycie krzywymi. Po "wymianie" okazało się, że ich nawet nie wymienili. Po kolejnej wymianie to samo - krzywizna (chyba jakiś Wiesiu spod Zabki je musiał robić). Na internetach sporo o przekrętach tego patodewelopera
  • Odpowiedz
@marahin: te wgłębienia są po to, że jak napada śniegu w zimie i będzie ślisko, to łatwiej złapać przyczepność niż na idealnie gładkiej powierzchni.
  • Odpowiedz
Byłem dzisiaj i porobiłem zdjęcia. Wjazd w sąsiednim budynku jest wykonany gładziej. Zgaduję, że tutaj wylewka po prostu im zaczęła spływać xDDDDD

swoją drogą nieźle ten wpis wybuchł. Wypok nie zawodzi xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marahin: iść do starostwa powiatowego i poprosić o przegląd budowlany, sprawdzić kto podpisał odbiór budowlany budynku i kręcić aferke
  • Odpowiedz
@marahin: Gdy pracowałem w krakowie przy blokach to tak zalewaliśmy z pierwszego potem wpadał chyba miksokret i robili wylewkę przemysłową gładką jak stół XD
  • Odpowiedz
@Szefie: wygląd kwestia gustu. Ja akurat po pomieszkaniu na wielkiej płycie, w domu, a potem na np. #wilanow stwierdzilem, ze to osiedle mi odpowiada. Nie zmienia to jednak faktu, że poziom absurdu niektórych rzeczy, m.in. wymienionej przez Ciebie kostki brukowej xD jest wysoki
  • Odpowiedz