Wpis z mikrobloga

I ostatnie pytanie na dziś
#perfumy

Który z nich jako zapach na codzień/do biura do 200zl?

  • Prada Amber Pour Homme 29.1% (23)
  • Versace Dylan Blue 35.4% (28)
  • Coś innego 35.4% (28)

Oddanych głosów: 79

  • 15
  • Odpowiedz
@FELIX90: Nie zesraj się. Załóż sobie jakąś prywatną grupkę gdzie będziecie nawzajem się masturbować niszą, a nie uzurpuj sobie tagu i co na nim można dodawać. Idzie proste pytanie o dwa konkretne zapachy, nie chcesz to nie odpowiadaj i nie marnuj czasu. Zniknie to pytanie pośród dziesiątek innych jakie padną dzisiaj.
  • Odpowiedz
@FELIX90: Pytam się subiektywnie jakie są odczucia ludzi którzy testowali oba zapachy i który im bardziej podszedł. Ewentualnie czy w tej cenie znają coś ciekawszego. Co cię tu tak zabolało? Masz tag na który wchodzą dziennie tysiące osób gdzie masa nie ma pojęcia o perfumach więc padają tego typu pytania. Jak cię to oburza to idź na grupki czy perfuforum to nie będziesz mieć takich pytań.
  • Odpowiedz
@FELIX90: Tak, bo siedzę na tagu z 2.5 roku i #!$%@?ą mnie takie odpowiedzi jak twoja. Z taką pogardą i wyższością, bo się znasz trochę lepiej na perfumach od osoby która nie ma o tym pojęcia więc musisz go wyśmiać albo szyderczo odpisać.
  • Odpowiedz
@Overrr: przeciez nikt Ci nie kaze pakowac walizek, po prostu ostatnio ktos spamowal ankietami (nie pamietam nicku) i dodanie tagu da uzytkownikom wybor czy chca, czy nie chca widziec tego typu posty
Ja np chetnie bym sie udzielil w tych glosowaniach ale przez moj nieco dziadowy gust w 95% nie mam i tak co kliknac wiec rownie dobrze moge schowac te posty ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz