Wpis z mikrobloga

@MalinowyStworek: Po pierwsze bez VINu to nic nie zrobisz. Po drugie, nawet jak będziesz mieć VIN to i tak marne szanse na jakąś historię sensowną. Jakbyś miał VIN to sobie wpisz w AutoDNA i zobacz czy są jakieś fotki dostępne. Jak się pokaże, że są to wtedy te parę złoty na ten raport możesz wydać. A tak, to trzeba sprawdzić na miejscu, czy nie ma 2 cm szpachli, rudej i
  • Odpowiedz
@TakiTaki Jeszcze pytasz? 125KM w takim aucie, czyli czas do setki liczysz w godzinach, multipla jest niewiele brzydszym autem, jakbym miał codziennie widzieć środek tego samochodu, to by mi się odechciało w ogóle w nim siedzieć. Zresztą siedzieć też nie ma na czym, bo te fotele to padaka. Za cenę tego co jest w ogłoszeniu można kupić już samochód, który da jakąś frajdę z jazdy i będzie cieszył oko. Dlatego nie
  • Odpowiedz
@MalinowyStworek Multipla to obrzydliwe auto. A temu peugotowi brakuje niewiele do tego poziomu. Nawet jak Ci się podoba na zdjęciach ten samochód to przygotuj się na to, że w rzeczywistości będzie wyglądało trochę inaczej. Opisu nie czytaj, bo handlarz w każde ogłoszenie wkleja ten sam.
  • Odpowiedz
@P83M: mam 407 i się zupełnie nie zgodzę. Nie miałem wygodniejszego samochodu do tej pory, fotele są świetne, a wnętrze jest z dobrej jakości materiałów. Auto nie rdzewieje, bo jest całe w ocynku, części są tanie, łatwo o dobrego mechanika i poza 2.7 HDi to wszystkie silniki spokojnie robią kilkaset tysięcy kilometrów.
  • Odpowiedz
@Patus_Michal_Pol: bierz 407, w tej cenie trudno o coś lepszego. Tylko nie tego z ogłoszenia, chyba, że uda Ci się utargować kilka tysięcy. Za 13k to szukaj 2.0 benzynę albo 2.0 HDi w dobrym stanie, ogłoszeń multum
  • Odpowiedz
@Patus_Michal_Pol Saab 93 2.0t, vectra C 2.0t/2.8t, a4 b6 1.8t, E46 2.8/3.0 lub inne r6, Leon 1m top sport 1.8t, A3 8L 1.8t, A3 8P tdi
Szybkie propozycje, którymi jazda da Ci trochę więcej zabawy niż peugeot 125km, w którym prędzej zaśniesz niż złapiesz 100kmh
  • Odpowiedz
2.0 pb ale ze zmiennymi fazami tj.140 km ewentualnie 2.2 pb (skrzynia 6 biegowa)
I na miejscu od razu sprawdzaj nawiewy zwłaszcza jeżeli jest dwustrefowy klimatronik.
  • Odpowiedz