Wpis z mikrobloga

Dzień dobry!
Zaczynamy dzień 6. Czesław znowu lekko przybrał na wadze, więcej pierza i puchu. Jest też zdecydowanie bardziej ruchliwy i dużo więcej je. Kupi zresztą też. Bardzo... Do ręki muszę go brać na ważenie i sprzątanie pudełka. Ucieka wtedy przede mną wyjątkowo sprawnie i chowa się po kątach pod ręcznikiem (i dobrze, niech się nie przyzwyczaja), więc ma się raczej całkiem w porządku. Można chyba powiedzieć, że ptak jest zadowolony. :)
#czesiekthekos #ptaki #zwierzaczki #zwierzeta #smiesznypiesek #pokazptaka
Krzewka - Dzień dobry!
Zaczynamy dzień 6. Czesław znowu lekko przybrał na wadze, więc...

źródło: comment_1597379380JUkWJQyhv7KsPrK1txKGqo.jpg

Pobierz
  • 40
Myślałem że już po sezonie u Kosów. Chyba że to zależne od ilości pożywienia. Sam w szopce pomogłem rodzince w tym roku. Ostatnio znalazłem dwa razy jerzyki. Pierwszy po podrzuceniu poleciał w drzewo i mia. Drugi ładnie zatrzepotał i pofrunął
@GoracyStek Nareszcie znalazł się ktoś, kto wuczyl o co tu chodzi... Ptaka wykorzystuje do zdobycia bordo na wykopie. Rano robię mu ładne zdjęcie a potem zamykam w ciemnym pudle, żeby byle dociągnął do dnia następnego. Jeśli nie dociąga to szukam nowego, byle większy. Regularnie trzepie wszystkie gniazda w okolicy. Kiedy bordo kolor wejdzie już pod mój nick, pozostała do przebycia droga do zawładnięcia umysłami tych wszystkich plusujacych będzie już tylko formalnością. Tak.