Wpis z mikrobloga

@Sudo_exit: Sony Santa Monica has revealed that God of War III will not require installation before play.

Head of development, Christer Ericson, dropped the bomb on Twitter.

"God of War III does not do an HD install," he said. "The 5MB listed on box-back is for save game only."

"There is no HD install option for [God of War III]," he later added.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sudo_exit: No to w takim razie zostaje jedynie granie z płyty. Innej opcji nie ma, bo Sony czegoś takiego nie przewidziało.

Do niczego nie zmuszam, a jedynie podaję możliwe rozwiązanie. Ja z niego korzystam i jestem zadowolony, bo napęd nie zagłusza mi gry i nie muszę wachlować płytami.
  • Odpowiedz
@Masterpolska94: gow1 i 2 z psn kupiłem i przeszedłem. Teraz ogrywam kowersje gier z psp i potem się przemęcze tylko z trójką bo ostatnia część jest znowu cyfrowo

P.s. dzięki za zaproponowane rozwiązanie
  • Odpowiedz
@Sudo_exit: cebula pewnie bolala patrzac ze te gierki na promce sa po 20zl~ ja wlasnie mgsy za pelna cene kupilem na ps3, zostaly mi wlasnie jeszcze stare gowy do kupienia :(
  • Odpowiedz
@camos: szczerze mówiąc to zarabiam tyle, że nie zwracam już uwagi na takie drobne kwoty i po prostu kupiłem bo chciałem grać. Wstąpienia jeszcze nie mam to może promke zrobią do tego czasu a jak nie to kupię za pełną cene
  • Odpowiedz