Wpis z mikrobloga

niby dlaczego?

to widocznie inne wpisy komentujemy ¯(ツ)

Dowiedz się co to jest prawdopodobieństwo warunkowe

No to teraz na poważnie, skoro już pokazałeś muskuły swojego mózgu i nas tak bestialsko poniżyłeś
  • Odpowiedz
@Dentka7:

Mówienie, że "Polska jest homofobiczna" to kłamstwo


Mówienie, że Polska jest homofobiczna nie jest kłamstwem - to jest prawda. Kłamstwem byłoby stwierdzenie, że każdy Polak to
  • Odpowiedz
@Dentka7: powyżej wymienione przypadki hetero gwalcacych swoje rodzone dzieci - nikt nie łączy tego z orientacja
Homo gwalcacy dziecko - O WIDZISZ TU MAM DOWÓD! HA, GEJ = PEDOFIL, NO JEDNAK. ZARAZ ZWIERZĘTA TEZ BĘDĄ CHCIELI LEGALNIE RUCHAC.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Dentka7:

Chce żebyście nauczyli się, że każda generalizacja jest zła.


Chciałbym, żebyś nie czuł się jakkolwiek upoważniony do tego, aby mnie czegokolwiek nauczyć, skoro stawiasz znak równości pomiędzy sprawami, które się różnią. Dodatkowo zarzucasz mi generalizowanie, pomimo że nawet nie widziałem tamtego wpisu i się do niego jakkolwiek wcześniej nie odniosłem. Ty najwyraźniej znasz lepiej moją opinię niż ja.
  • Odpowiedz
przypisanie tego "calemu narodowi" to ogromna krzywda.


@Dentka7: Całemu to nie ale patrząc po wynikach wyborów w ostatnich latach, jakieś 50% się znajdzie
  • Odpowiedz
Mówienie, że Polska jest homofobiczna nie jest kłamstwem

Żeby nie być gołosłownym:


@Tajemniczy58: Tylko, że to jest bzdura i nazywanie "szklanki do polowy pelnej", "szklanka do polowy pusta". Ranking pokazuje, ze LGBT w Polsce, wg. prawa, ma stosunkowo najmniej przywilejów, a nie że Polska jest homofobiczna.

Nie rozumiem co jest złego, w tym, że nie ma azylu dla LGBT w Polsce, czy oznacza to ze jestesmy też rasistami bo nie mamy azylu dla ludzi o innym
  • Odpowiedz
Całemu to nie ale patrząc po wynikach wyborów w ostatnich latach, jakieś 50% się znajdzie


@L3gion: Bzdura. Wielu wyborców PiS (w tym duza czesc mojej wiejskiej rodziny) nie ma nic przeciwko LGBT. Glosuja na PiS bo sa socjalistami a nie homofobami.
  • Odpowiedz
Chciałbym, żebyś nie czuł się jakkolwiek upoważniony do tego, aby mnie czegokolwiek nauczyć,


@Haramb3: Cale szczescie mam prawo glosic swoja opinie, bo mamy wolnosc slowa. Ty masz prawo go nie sluchać i glosic swoja (co tez robisz).
  • Odpowiedz
@Dentka7:

Tylko, że to jest bzdura i nazywanie "szklanki do polowy pelnej", "szklanka do polowy pusta". Ranking pokazuje, ze LGBT w Polsce, wg. prawa, ma stosunkowo najmniej przywilejów, a nie że Polska jest homofobiczna.


Nie przywilejów, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dentka7:

a Ty nawet nie pamietasz na ktory post odpisujesz.


Nie nie pamiętam, a nie widzę. Piszesz coś o opinii, a post który zalinkowałeś zawiera jedynie insynuacje.
  • Odpowiedz
Nie przywilejów, a praw.


@Tajemniczy58: Widzisz, jesli Polska jest homofobiczna to jaka jest Turcja? A jaka jest Arabia Saudyjska albo Emiraty Arabskie?

W tej skali homofobia vs. tolerancja Polska jest jednak po stronie "tolerancyjna". Cała reszta, jak to powiedziałeś, praw to juz kwestia na inna dyskusje.

Dyskutujemy tutaj o języku, który uzywamy. Nierozumiem wrzucania Polski do worka homofobii, gdzie jestesmy tolerancynym krajem, co najwyzej "nie az tak tolerancyjnym" jak np.
  • Odpowiedz
Nie nie pamiętam, a nie widzę. Piszesz coś o opinii, a post który zalinkowałeś zawiera jedynie insynuacje.


@Haramb3: Ok. Insynuacja to też opinia. Deal with it ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dentka7: co więcej, mój pierwszy (ironiczny) post brzmiał: "ten dowód anegdotyczny całkowicie zmienił moje poglądy", po czym zarzuciłeś mi, że generalizuję ludzi. Ty jesteś normalny OPie?
  • Odpowiedz
po czym zarzuciłeś mi, że generalizuję ludzi.


@Haramb3: Przeciez znasz juz kontekst kolego. Wiesz co to za prowokacja, wyjasnilem Ci ja. Sam mowisz, ze tego posta do ktorego sie odnosilem nie czytales, wiec najwidoczniej nie jestes w grupie ludzi do ktorych zostal on skierowany. Nie wiem o co Ci wiecej chodzi, nie wiem czego wiecej chcesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dentka7:

Ok. Insynuacja to też opinia. Deal with it ( ͡ ͜ʖ ͡)


Tak tak, przerabiałem to z jednym pisiorkiem. Potem mu się ta wolność słowa nie spodobała, bo też miałem "opinię" o jego życiu prywatnym, za co chciał mnie podać do prokuratury. Każdy mocny w gębie, aż na niego nie padnie.
  • Odpowiedz