Wpis z mikrobloga

"Zdaniem śledczych ONZ Izrael mógł się dopuścić zbrodni wojennych i zbrodni przeciwko ludzkości, zabijając 189 Palestyńczyków i raniąc ponad 6100 podczas ubiegłorocznych protestów w Strefie Gazy. Izrael natychmiast odrzucił te oskarżenia.
Wskazano, że wśród zabitych przez siły izraelskie było 35 dzieci"

Wpis powstał z uwagi na usunięcie moich komentarzy przez szanownego @szunis , dla którego dyskusja to za dużo.. i woli usuwać niewygodne wpisy.
Zatem powtarzam, parę pożarów spowodowanych przez palestyńczyków w odwecie są niczym przy zbrodniach wojennych IZRAELA na palestyńczykach!

#izrael #palestyna #zydzi #zbrodnia
  • 2
@taazowsky Przykre, że nie widzisz różnicy między mógł, a dopuścił W innym razie pokazałbyś wyrok na dowód.
Właśnie dlatego masz u mnie bana, wzdury możesz sobie wypisywać gdzie bądź, nawet w swoim wątku, do mnie nie musisz przyłazić. Miłego dnia. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@szunis ,nawet jeśli wg Ciebie to bzdury, to można odpowiedzieć, usunięcie przez Ciebie mojego wpisu jest dla mnie jak larum podniesione przez Izrael po zapowiedziach trybunału w Hadze że się tym zajmie. Jakby nie było niczego na rzeczy to strona której sprawa dotyczy - zaprasza trybunał i wyjaśnia sprawę....
Wzajemnie koledze życzę miłego dnia. (σ ͜ʖσ)