Wpis z mikrobloga

W Media Markt jest promka na płyty (również winylowe) - 3 w cenie 2 (cena najtańszej automatycznie spada do 1zł). Zamówiłem sobie m.in velvet Underground ze słynną bananową okładką Warhola - tak się złożyło, że akurat ona była najtańsza i wyszła za 1zł. Dzisiaj przyszła i okładka wygląda jak na załączonym zdjęciu.

Oczywiście od razu reklamacja poszła, ale tak się zastanawiam czy ktoś może miał doświadczenie z Media Markt. Nie chcę żeby mi oddali złotówkę xD, wolałbym nową płytę z poprawnie naklejonym bananem ew. zwrot wartości płyty (79,90), opcjonalnie inną płytę w tej cenie.

Ktoś miał jakieś doświadczenie z nimi jeśli chodzi o reklamację?

#winyl #muzyka #velvetunderground #rock #rockpsychodeliczny #klasykmuzyczny #gramofon #mediamarkt
Pobierz u-kill-u-homo - W Media Markt jest promka na płyty (również winylowe) - 3 w cenie 2 (...
źródło: comment_15973250663BQkuyBx1oCmEgzgoZHVgj.jpg
  • 8
@zuchtomek: nie, zapłaciłem 180zł za 3 płyty. Akurat wartość tej była najniższa, więc została obniżona do złotówki, żeby naliczyć rabat do całego zamówienia.
Zwrot złotówki to śmieszny żart, bo wówczas płacę normalną cenę za pozostałe dwie płyty, a wówczas nie miałbym zamiaru dokonywać zakupu.
@u-kill-u-homo: To zrób zwrot wszystkich..

Promocja dotyczy trzech płyt, a nie dwóch - skoro chcesz jedną oddać to logiczne jest, że Twój zakup nie spełnia warunków promocji.

Wymiana na towar bez wad, lub inny w tej samej cenie.

BTW. Na paragonie masz 1zł przy tej pozycji, więc dokładnie tyle za nią zapłaciłeś, nie ważne ile kosztowała bez promocji, wczoraj, ani za 5 dni.
To zrób zwrot wszystkich..

Problem jest tego typu, że każda płyta szła z innego magazynu i przyszły w trzech osobnych paczkach, z czego jedna wczoraj i już ją wczoraj otworzyłem i przesłuchałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wymiana na towar bez wad, lub inny w tej samej cenie

Si, to są opcje jak nabardziej porządane.
Jedynie zastanawiałem się czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Media Markt i jak sprawy
@arc_tic: aleś odkopał... Już wyjaśniłem z MM - w tej wersji płyty w ogóle nie była przyklejona, więc ostatecznie płyty nie zwróciłem.
Natomiast w większości wersji - tak, jest to naklejka, którą można odkleić i pewnie przykleić ponownie (albo i nie). Kupując nowy produkt, spodziewam się, że wszystko będzie okej, a nie, że naklejona niepoprawnie i teraz sam kombinuj czy da się przekleić czy nie. Ciekawe czy byś kupił płytę z