Wpis z mikrobloga

@shelby0153 @patrol798 Z artykulu: "The latest data on coronavirus cases on foreign soil will be analysed by the Government's Joint Biosecurity Centre (JCB), which met on Tuesday, and Downing Street's decision on the quarantine list will be public in the coming days."
  • Odpowiedz
@Killing_joke36: na to wyglada, ale kurde.. ja mam lot we wtorek, wracac mialem 27 w czwartek, wiec za tydzien bedzie kolejna aktualizacja i boje sie ze wtedy Polske dodadza. Nie wiem czy ryzykowac i sie stresowac tym w polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ja #!$%@?ę niech już skończą tą żałosną histerię bo nic nie można normalnie zaplanować przez tych pieprzonych panikarzy. Ha tfu!


@Krupier: najgorsze ze juz gadaja ze takie restrykcje chca utrzymac przez minimum dwa lata
  • Odpowiedz
najgorsze ze juz gadaja ze takie restrykcje chca utrzymac przez minimum dwa lata


@bluehead: a weź mnie nawet nie wkurzaj. #!$%@?ło ten świat już doszczętnie.

@Killing_joke36: skąd info bierzesz? Ja mam Szkocję na wrzesień i śledzę tutaj: https://www.gov.scot/publications/coronavirus-covid-19-public-health-checks-at-borders/pages/exemptions/

Nie wiem też w sumie czy np. Szkocja nie ustala swoich własnych zasad bo też oczywiście jest bałagan i #!$%@? wi jak to rozpatrywać.
  • Odpowiedz