Wpis z mikrobloga

Przypominam wszystkim którzy myślą, że ideologia katolicyzmu jest bezpieczna:
- Jezus namawiał do obalenia własności prywatnej
- atakował handlarzy
- mówił, że bycie bogatym oznacza bycie gorszym człowiekiem
- tolerował prostytucję
- ojciec Jezusa propagował kazirodztwo

Nadal uważasz, że ideologia katolicka jest bezpieczna? Udostępnij by zatrzymać tę zarazę!
#lgbt #bekazkatoli #neuropa #katolicyzm
  • 97
  • Odpowiedz
Miało być dekryminalizację xD


@Volki: Ale ja chciałem dekryminalizacji w relacjach homoseksualnych oraz dla par bezpłodnych. Czy takie były w Biblii? Zamykanie się na dzieci to grzech zdaniem chrześcijan.
  • Odpowiedz
@Tyraxor stworzył dwójkę ludzi, ale nigdzie nie jest napisane, że to brat i siostra. Nie utopił wszystkich ludzi.
Tu już nie chodzi czy biblia czy coś innego, tu chodzi i czytanie ze zrozumieniem które u ciebie leży i kwiczy. Ilu z was pracuje w cyrku?
  • Odpowiedz
@Tyraxor: ja nie interpretuje Biblii samemu bo to by mogło powodować ze wpade w spirale błędu. Musi być jakiś autorytet który tłumaczy pismo sw i od tego jest urząd nauczycielski kościoła. Z resta sama biblia to potwierdza przez słowa Jezusa
  • Odpowiedz
Czy to jest próba sugestii, że Ty przeczytałeś w całości Pismo Święte? Odnieś się proszę do pytania: cała biblia od deski do deski przeczytana?


@texas-holdem: tak, co prawda już... chciałem napisać kilka lat temu ale okazuje się, że "trochę" dłużej. Generalnie w okresie liceum. Oczywiście nie pamiętam już dzisiaj całej, ani nie śmiem twierdzić, że zrozumiałem chociaż połowę (dzisiaj z uwagi na braki w wykształceniu również), za to jakieś niezerowe
  • Odpowiedz
zwracał uwagę bogaczom, że obok nich żyją ludzie biedni i powinni dzielić się z nimi swoim majątkiem


@Carlos_9400: i przyczynił się do okrucieństwa wobec zwierząt, bo bogaci zamiast dzielić się majątkiem, zaczęli przerabiać wielbłądy na dżem aby łatwiej przepchnąć je przez ucho igielne!!!
  • Odpowiedz