Wpis z mikrobloga

Witam. Przeszukałem (wydaje mi się) całe google i nie znalazłem tego, czego szukam, a mianowicie: naszła mnie ochota na obejrzenie sobie Ed, Edd i Eddy, czyli mojej ulubionej kreskówki z dzieciństwa. Obejrzałem sobie cały 1 sezon na CDA, niestety, 2 sezon jest tam tylko szczątkowo. Tutaj moje pytanie, czy nie macie może gdzieś na dysku Edków? A może znacie takie strony do których nie dotarłem? Proszę o pomoc!

#kreskowki #ededdeddy #bajki #cartoonnetwork #seriale
  • 18
@muskutanin: Siemka muskutanin, miałem się odezwać w tygodniu, przygotowałem liste brakujących odcinków:

Brakuje mi
Sezon 1: odcinek 11 B ''dotrzymując edom kroku''
Sezon 4: odcinek 52 ''wycieczka w przyszłość''
Sezon 5: odcinek 55 ''Stary precz, niech żyje nowy Ed''

Odcinki specialne:
-Kosmici
-Dzwoń, dzwoń, dzwoń dzwoneczku
-Czuły Ambarans
-Halloween

Film: Wielkie Kino

Wiesz czy może ktoś zrobił napisy do: ''A Fistful of Ed'' ?? To odcinek typu baddas Edy w stroju
@Normik1: mam wszystko oprócz tego odcinka z piątego sezonu. Tylko od razu mówię, że odcinki są w różnej jakości obrazu i dźwięku, ale da się bez problemu oglądać. Co do twojego pytania to nie mam pojęcia kto zrobił te napisy
@muskutanin: Co do jakości to nie ma problemu. Edy chyba wyszły najgorzej, kiedy ludzie nagrywali stare kreskówki. Choć mogę się mylić... Również szkoda że są usuwane całe biblioteki naszych klasyków z dzieciństwa, również lubiłem Megas XLR ale ostało się z 4-5 odcinków albo strażnicy czasu i tu ostał się chyba jeden lub dwa... Ewentualnie głębiej szukać w co wątpie.
Co do odcinków, jak można by uzyskać od ciebie brakujące odcinki i