Wpis z mikrobloga

Jakimi poksami walczycie na ultra?
Ja pic real

Charizard Fire spin, dragon Claw/ overheat
Gyarados dragon breath, hydro pump/ Crunch
Gengar Shadow Claw, Shadowball/sucker Punch

Z sensownych Giratina, Dragonite Snorlax(lick, body slam) myśle czy nie dodać mu kolejnego ataku i używać zamiast gengar/gyarados. Ma to sens?

Jakieś porady jak wymiatać na ultra?
Mógłbym tez użyć Elite TM aby dac Blast Burn dla charizarda lub meteor mash dla Metagross ale czy to ma sens?

#pokemongo
Jakis_Leszek - Jakimi poksami walczycie na ultra?
Ja pic real

Charizard Fire spin...

źródło: comment_1597265909XBw06w7LSPFFAB5cixqKoT.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Mógłbym tez użyć Elite TM aby dac Blast Burn dla charizarda lub meteor mash dla Metagross ale czy to ma sens?


@Jakis_Leszek: nie warto marnować eTM na ataki które w grudniu na 99% będziesz mógł dostać za darmo
  • Odpowiedz
@philger: teoretycznie masz racje, z drugiej strony do tego czasu zdobędę kolejne 2 TM. Chyba, ze lepiej czekać z TM aż zdobędę mewtwo lub coś równie potężnego?

To co robić drugi atak dla Snorlax? Czy windować Giratinę?
  • Odpowiedz
Chyba, ze lepiej czekać z TM aż zdobędę mewtwo lub coś równie potężnego?


@Jakis_Leszek: zostaw, może jak następny raz Mewtwo będzie na raidach to z Psystrike, a może nie. Albo jakaś legenda której masz setkę dostanie nowy signature move.

Ja w zeszłym sezonie grałem Giratina A, Cresselia, Swampert, w tym jeszcze nie grałem ale myślę że też ten team byłby ok.

Nie zrobiłeś sobie Gyaradosa z Aqua Tail w sobotę? Byłby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jakis_Leszek: jak na legendy to Gardevoir, Scizor i Swampert/Charizard/Aggron/Gengar/Roserade
Na nie legendy tak samo tylko bez Gardevoir.
Lubie grać na legendy bo te legendy to w 90% smoki typu Giratina które Gardevoir wciąga nosem. Sam gram krótko i się nie dorobiłem jeszcze takich które nadadzą się. Dlatego też Swampert bez Hydro Cannon, trzeba sobie radzić jakoś.
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: robiłem ultra, doszedłem teraz do rangi 7. W zeszłym sezonie ranga 7 i 3/4 czyli nadal 7, ale wtedy było łatwiej.

@philger: No to poczekam ma jakaś fajna legendę pod pvp na radiach.

Niestety nie zrobiłem gyarados z Aqua tail, bo przespałem dzień karpia a podczas końca miałem problem z autem i musiałem odpuścić granie:/

@Fevx: w zeszłym sezonie grałem scizorem/gengarem i chyba snorlaxem i mam wrażenie, ze
  • Odpowiedz